Buji ve Buji kablosu değişimi sonrası çekiş kaybı

YeniSürücü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler bu gün Buji ve Buji kablosu değişimi sonrasınde aracımda çok fazla çekiş kaybı var düz yolda bu kayıp hissedilmiyor fakat yokuş yukarı çıkarken çok zorlanıyor araç yokuş yukarı çıkarken vites isteyen araç 2. viteste devir kaybedip 1 e geçirtiyor bunun sebebi ne olabilir
Orjinal buji ve kablosu takıldı

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Orjinal buji + kabloları değişipte çekişten düşmekmi ? İmkansıza yakın mutlaka ya malzemede ya bağlantıda bir terslik var.......

YeniSürücü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her zaman gittiğimiz ustaya gittik kendisi test etti sorun çözüldü dedi düz yolda çekişi eskisi gibi fakat yokuş yukarı yollarda çekişi çok fazla kötü

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşçilik hatası var gibi.

weyselaysel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MAlzeme orjinal görünümlü çakma olabilir

YeniSürücü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize iyi günler cevaplarınız için teşekkürler Acemilikten motora bakmak aklıma bile gelmemişti fakat bu sabah düzeldi mi diye teste çıktım kamyon gibi ses çıkartıyordu motora baktım ve bobine takılan 1 adet buji kablosunun takılı olmadığını gördüm yerine taktım ve düzeldi acemilik zor iş :(

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
her zaman gittiğimiz ustaya gittik kendisi test etti sorun çözüldü dedi düz yolda çekişi eskisi gibi fakat yokuş yukarı yollarda çekişi çok fazla kötü

Hepinize iyi günler cevaplarınız için teşekkürler Acemilikten motora bakmak aklıma bile gelmemişti fakat bu sabah düzeldi mi diye teste çıktım kamyon gibi ses çıkartıyordu motora baktım ve bobine takılan 1 adet buji kablosunun takılı olmadığını gördüm yerine taktım ve düzeldi acemilik zor iş :(

​Ustaya saygılar......!!! Sanıyorum değiştirirsiniz artık.

YeniSürücü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle adminim ilginize teşekkür ederim.