Buluşmadaki Uzaktan kumandalı Hava suspansiyonlu Latitude

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​MaşAllah süper:eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Turgay arkadaşımızla Şenlik günü tanışma ve araçını inceleme şansım oldu. Turgay daha önce bir kaç araçda daha yapmış bunun gibi güzel sistemleri ve o araçlarda bir tanesi daha renault olarak cilo ymuş. Bu aracın yapım aşaması sefaköy sanayi de gerçekleşmiş ve yaklaşık 15 gün sürmüş. Kontrol ettiğim süspansiyon körükleri çok sağlam yapıldığı için en basıl halini alacak şekilde ayarlanmış. Uzaktan kumandalı bu sistemin manuel olarak da küllük kısmına şalterli olarak dizayn etmişler ve gerçekten çok güzel bir yer seçimi ve göze hoş geliyor üstelik küllük kısmı olduğu için şalterlerin üstü kapanıp gizlenebiliyor. Arka süspansiyon tam indirildiğinde %20 bir dışa kayma yapıyor ve buda ekstra aşağı iniş kazandırıyor. Sitemize üye olmasını dört gözle beklediğim bu arkadaşımızın bu konuda gönül verenlere eminim tecrübelerinden faydalanma konusunda epey yardımı olacak. Unutmadan bu sistem sonuçta bir hava istediği için bağaj kısmında bulunan subwofer arkasından iki tane üst üste yerleştirilmiş nos tankıyla besleniyor. eline sağlık turgay bravo.gif

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Latitude çook sverim bu videodan sonra çook daha sevmeye başladım

Araç gerçekten TR Tek sayılabilecek bir Latitude
:bravo

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç çok hoşuma gidiyor,TR deki en güzel Latitude'lerden biri bence,çok emek sarfedildigi belli tebrik ederim :) en güzel pozu bu bence :)

1002193_413336922104418_970402538_n.jpg

Turgay75

Turgay KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.aleykumu arkadas yogun ilginizden dolayi sukranlarimi sunarim yeni uye oldum anca donebildim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
S.aleykumu arkadas yogun ilginizden dolayi sukranlarimi sunarim yeni uye oldum anca donebildim
A.S Hoşgeldin Turgay kardeşim...:eyv

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
A.s Hoşgeldin.Benim Tek Merak Ettiğim Arka Full Basıkken Kamber Olayını Kendimi Otomatik Öyle Yapıyor Yoksa Öylemi Ayarlattınız.

Turgay75

Turgay KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hosbuldk arkdslar yok bagimsz oldgu icn orjinal kamber veryo vermesydi zatn yaptrcaktm.iyi ugrastrmadi beni zatn arca suan bisy yapmadm daha bunun janti var one kamberi var ufaktn kaplama.tesiast komple jamurlk hafften sisiricem egzoz difrizor yazilim vs vs vs isde ;)

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah kazasız belasız bende çok beğeniyorum aracı güzel bir proje olmuş kamber olayını beğenmediğimi söylemek isterim onun dışında güzel :eyv

Turgay75

Turgay KORKMAZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saoln arkadşlar öncelıkle söylemek ısterımkı kamber olaynı bende başta sevmezdım taaki ben bu aracı basana kadr bagımsız oldgu ıcn 4 teker kendı kamberı veryo kaldırdgım zamnda normal boyuta oluyor ;)