Bunlara ne rakam istemeliyim?

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mr.clio haklı...
beğenirsiniz jantı beğenmezsiniz...konu jant değil, jantın satış parası...
ama bu jant ciloya özel yapılmış bi jant..opsiyonel seçilmiş...

pahalı ise o jantlar, vardır mühendislerin bi bildiği....
diğer clionunkiyle farkı olmasa aynı paraya satarlardı demi..
bence beyaz clionun jantından en az 2-3 kat güzel bu jantlar..

Yorumuzun icin icten samimiyetle tesekkur ederim bu siteye nsl rodaj yapilirindan tuttun, edc sanziman silkelemesi icin sanziman yazilimi baska balata tanitimindan tuttun uyguna (50tl) ye nsl guzel bir boya korumasi yapabileceginden tuttunda baska bir suru detayi ogretmis bir suru arkadasa gerek konularda gerek pm ozelden yardim etmis biri olarak acikcasini fazlasini bekliyordum gerci 3 arkadasta sanirsam yeni onceden bilgidim uyeler degil kendileride bikmeye bilir ama ben olsam baskasinin benzer konusuna bu sekilde yorunlar yapmazdim

Acikcasi zevk konusundaki yorumlarada tamamen karsiyim ve sadece komik biluyorum bu aracibalmadan evvel techturkeyde gorsellerde yuzlerce kisiye gt janti, 16 icon janti, captur janti ve bu jant sunuldu su konuda sobra o konuuu aradim buldum 38 kisi yorun yapmis 33u bu janti secmis cokta begenerek.

Ama diyorum ya arkadasin arabasina bakarak ztn begenmemesine ancak sevinebilirim zevklerimiz ancak bu kadar zit olabilirmis

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin gerisi hikaye...
bana göre sizin arabanın rengide, jantları da 3 kat daha güzel..:D
sonuçta renault firması dün çıkmadı, günümüzün standartlarında, günümüzün rekabet ortamına göre binlerde mühendis çalışıyordur....
yani jantları yaparlarken anket bile yapmış olabilirler kendi aralarında, tofaşkkkkk jantı değil ki bu, o arabaya o jantı sunuyorlarsa bi bildikleri vardır yani.

siteyi dışardaki bir sokak arası gibi düşün, herkes geliyo, herkes gidiyo, genellikle işi bitenler gider, kimseninde kimseye yardım etmesi gerekmez, vicdan meselesi...
kimileri yardımcı olur, kimilerinin yardımcı olduğunu sanarsın, kimileri de sinir bozar..

hehe