Burayi boyatirsam expertiz boyali dermi

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Q2GbLA.jpg

Arabamda boya yok Burayi boyatirsam satarken expertiz raporunda boyali çikarmi araba

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Plastik aksama bakmaz expertiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evren81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Plastik parça olmasa dahi öncesi ve sonrası şeklinde resim alırsanız boyanın önemsiz bir sürtmeden dolayı yapıldığı anlaşılır ve sorun olmaz.
Tamam hepimiz boyasız değişensiz diye araç arıyoruz ama bu kadarcık şey için ben aracı almaktan vazgeçmem.

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Expertize göturdum tamponlara bakilmadigini soyledi gonul rahatligiyla degistirip boyatabilirsiniz bole bise varsa

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çekin resimleri buncacık şeyden dolayı sadece ben aracı beğenirsem bırakmam. geçmiş olsun.

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya şu bizim milleti anlamıyorum; geliyor boya var mı? He yok aracı kumladım öyle satıyorum. Kulelere, direklere almadıktan sonra, adam akıllı açan airbag'i vs. yenisiyle değiştikten sonra olanı biteni bilip, ona göre aldıktan sonra daha ne? Sıfırı bayide. Bırak o bile hasarlı, boyalı çıkıyor. İnsanı paranoyak ediyorlar, ufacık çizik, göçük problem oluyor insanın iştahını kaçırıyor. Kaç araç geldi geçti hiç birinde ne eksik dedik, ne fazla söyledik. Dolambazlık yapıp 2 bin fazla alıp, sonrasında 2 bin için 5 bin kez yanmak var. Sen rahat ol abicim boyat, öncesinde güzelde fotoğrafını alıver. En kötü gösterirsin böyle mi bineydik satana kadar yamalı boğça gibi der durumu izah edersin.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Expertiz plastik lere bakmiyor komple ön tampon arka tampon boyat yine boyasiz deriz o arabaya diyor zaten boyattim o yuzden..