Bursa için buluşma vakti.

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
15:00 da işten çıkıcam tam yeri yazarsınız bulusunca

velituncez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Botanik acayip kalabalikti iki tur attim kimseyi goremedim.

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben ordayım tam yer verin

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
K 9 köpek falan yazan tabelaya 50mt kala saga çektim

gokhanhacihasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bugun tam 1.5 saat bekledim kimse yoktu

velituncez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Iletisimsizlik yuzunden bulusma olmadi bir de daha sakin bir yer secmeliydik asiri kalabalik vardi. Baksana uc kisi birbirini gorememis

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gökhan siteden yazdım kardeşim,mekanda 3kez turladım siteye numaramı yazdım ama kimseyi göremedim
ben bugun tam 1.5 saat bekledim kimse yoktu

Mlhozkn

Melih ÖZKAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bugun bursadaydım ve biraz zamanım vardı forumdan dexterite arkadasın msjlarını gordum onun kimseye ulasamadıgını gorunce bende vazgectim. Umarım birdahaki sefere. (Bursa - Sakarya - Kocaeli - İstanbul burdaki butun etkinliklere katılmak isterim umarım sonraki seferlerde gorusuruz selamlar.)

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gökhan siteden yazdım kardeşim,mekanda 3kez turladım siteye numaramı yazdım ama kimseyi göremedim

:D şaşırmadım apap. zaten şaşırdıgım şey sen niye gittin orlarda beklemişsin etmişin kendini paralamışız foruma yazarken :D ne çektin be erkan cenker eskide kaldı o Bursanın gücü güzel buluşmaları artık bişey beklemeyin bu şehirden... bir tek megane coupe club olarak saglam buluşuyoz geriside yalan zaten. hem zaten kimsede adam akıllı ilgilenmiyor.... güncel güncel güncell :p

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D şaşırmadım apap. zaten şaşırdıgım şey sen niye gittin orlarda beklemişsin etmişin kendini paralamışız foruma yazarken :D ne çektin be erkan cenker eskide kaldı o Bursanın gücü güzel buluşmaları artık bişey beklemeyin bu şehirden... bir tek megane coupe club olarak saglam buluşuyoz geriside yalan zaten. hem zaten kimsede adam akıllı ilgilenmiyor.... güncel güncel güncell :p
ya apap hadi bi umut dedim,değişiklik olur dedik,gittik.3-5 kişi de olsa bir lisan bin insan dedik :D.neyse erenle buluştuk bizde senide arıcaktım ama araba evin önünde değildi.