Bursa istanbul buluşması

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozan abiye sonuna kadar katılıyorum yani extra yapılmış bir çaba olmadı
gerçekten aile tadında çünki ben ilk defa ozan abi ve borayla tanıştım sanki yıllardan beri görüsüyormuz
gibi bir samimiyet vardı gerçek aile budur işte

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel ve sıcak bir ortam ve buluşma olmuş, emeğinize sağlık.

muscelik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten çok guzel bi buluşmaydı ben sonradan dahil olmama rağmen hiç yabancılık çekmedim nice buluşmalara ama yiğit le uğur abinin biraz daha zamanı olsaydı daha guzel olurdu bir gece misafir etmek isterdim yani ama bi dahaki gelişlerinde oyle kolay kaçamıcaklar :) bu arada murat burdan sana sesleniyorum kardeşim senin arabanın egzozlara bittim hele sesleri muhteşem bana ozelden bi mesaj atarsan sevinirim temin ettiğin yerin numarasını falan yoksa bi tanesi eksilir senin egzozların benden duymuş olma :D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Gerçekten çok guzel bi buluşmaydı ben sonradan dahil olmama rağmen hiç yabancılık çekmedim nice buluşmalara ama yiğit le uğur abinin biraz daha zamanı olsaydı daha guzel olurdu bir gece misafir etmek isterdim yani ama bi dahaki gelişlerinde oyle kolay kaçamıcaklar :) bu arada murat burdan sana sesleniyorum kardeşim senin arabanın egzozlara bittim hele sesleri muhteşem bana ozelden bi mesaj atarsan sevinirim temin ettiğin yerin numarasını falan yoksa bi tanesi eksilir senin egzozların benden duymuş olma :D

Vay açık tehtid kardesım Bostancı oto sanayı Gider egzost Mustafa Gider :D LAgunalı muratcan gonderdı de derdını anlat o halleder :D

muscelik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tehit demiyelimde rica daha çok :) vayy kardeşim tez yetiştin ;) eyvallah sağolasın