Bursa Mini Buluşmamız..

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Akşam Biraz Önceden Planlı Biraz Anlık Bir buluşmamız oldu.

Bursa Kaptan Gökhan abimiz @gokhanhacihasan

ayberk kardeşim @
AyberkJss94

ve ben ufak bir buluşmamız oldu yaklaşık 2 2,5 saat süren hoş güzel verimli muhabbetimizden sonra stikerlarımızı alarak Gökhan abimizin yanından ayrıldık.sonrasında Ayberk Kardeşimle güzel bir 2 li clio 4 turu atıp biraz dikkat çektikten sonra ayrıldık . ayberk kardeşime kırmayıp geldiği için gökhan abimizede dükkanında bizi misafir edip vakit ayırdığı için teşekkürler. Bir abi ve bir kardeş sahibi daha oldum. daha nice buluşmalara diyelim ufaktan resimlerimiz

nu40.jpg

4dn.JPG

3o25.jpg
rfa2.jpg
i4iw.jpg

qgij.jpg

kdy5.jpg
zkd1.jpg

Son düzenleme:

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Çok hoş kareler yakalamışsınız emeklerinize yüreklerinize sağlık:eyv

Turgay Bayak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba Msj.larinizi takip ediyorum ama bir turlu iş yoğunluğu yüzünden araniza katilamiyorum.Sizden ricam elinizde fazla varsa siticer alicam..
..Selamlar...

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba Msj.larinizi takip ediyorum ama bir turlu iş yoğunluğu yüzünden araniza katilamiyorum.Sizden ricam elinizde fazla varsa siticer alicam..
..Selamlar...

tabiki arkadaşım müsait olduğunda haberleşmemiz yeterli olur

Ayberk016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Akşam Biraz Önceden Planlı Biraz Anlık Bir buluşmamız oldu.

Başkan @gokhanhacihasan

ayberk kardeşim @
AyberkJss94

ve ben ufak bir buluşmamız oldu yaklaşık 2 2,5 saat süren hoş güzel verimli muhabbetimizden sonra stikerlarımızı alarak Gökhan abimizin yanından ayrıldık.sonrasında Ayberk Kardeşimle güzel bir 2 li clio 4 turu atıp biraz dikkat çektikten sonra ayrıldık . ayberk kardeşime kırmayıp geldiği için gökhan abimizede dükkanında bizi misafir edip vakit ayırdığı için teşekkürler. Bir abi ve bir kardeş sahibi daha oldum. daha nice buluşmalara diyelim ufaktan resimlerimiz

nu40.jpg

4dn.JPG

3o25.jpg
rfa2.jpg
i4iw.jpg

qgij.jpg

kdy5.jpg
zkd1.jpg

Ben de her sey icin tesekkur ederim gercekten cok hos vakıt gecirdik bunların sık sık olması lazım bence :) Gokhan abi de sagolsun gercekten en guzel sekilde agırladı. [MENTION=19532]GhettoParty[/MENTION] abi bulvardaki yeni nesil gencler gercekten delirmis iki guzel araba gordu mu sapıttılar :)

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen Kardeşim sorma Ama bu şekilde 2 li takılmak güzel oldu ne yalan söylüyeyim baya iyidi ve dikkat çekiciydi bize takılanlardan anlayacagımız kadarı ile :) senden sonra basamadım megane 2 ile astra birbirine girmiş yol kapalıydı 40 dakkaya döndüm :)

zaten Geçtiğimiz hernoktada gören tekrar takrar baktı :) :çak

Ayberk016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen Kardeşim sorma Ama bu şekilde 2 li takılmak güzel oldu ne yalan söylüyeyim baya iyidi ve dikkat çekiciydi bize takılanlardan anlayacagımız kadarı ile :) senden sonra basamadım megane 2 ile astra birbirine girmiş yol kapalıydı 40 dakkaya döndüm :)

zaten Geçtiğimiz hernoktada gören tekrar takrar baktı :) :çak
aynen abi gercekten hem keyif verici hem de havalı bi tur oldu :) senden sonra donuste ben o dedigim megane 3 coupe'yi gordum o da baktı baya bi sure :)
yapma ya cok bisey var mıydı kazada?

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araclarda vardi megane sagkafadan astradan sol kafadan girmişler nasıl becerdiyseler en azından canlarına gelmemiş

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayaklarınıza saglık anlıkta olsa buluşmak güzeldir :)