Bursada iyi bir kaporta ustası ?

Emin072

Emin TURAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ufak çaplı bi kaza geçirdik arkadaşlar bu göcük sizce boyasız düzelirmi ? Bursada Tavsiye edebiliceğiniz iyi bi usta varmı ? tutanak tutulmadı vuran arkadaş yakın arkadaşım oldugu için masrafı o karşılıcak o yüzden düzgün bi usta bulmam lazım ve boyasız düzelirmi fikirlerinizi alabilirmiyim şimdiden Teşekkürler..

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emin Naber,
Boyalı işlem konusunda bir ustam var eli çok iyi ama boyasız göçük düzeltme işini yaparmı bilmiyorum.
İyisini bulursan banada haber ver

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Fazla bir hasar yok gibi,pasta cila çektirip sonra bak bence fazla bir hasar yoksa hiç elletme,kaportacılar boyayı bozmadan düzeltme işine pek sıcak bakmıyorlar maksat masrafı yükseltmek...

12818505182017931576.jpg

Emin072

Emin TURAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emin Naber,
Boyalı işlem konusunda bir ustam var eli çok iyi ama boyasız göçük düzeltme işini yaparmı bilmiyorum.
İyisini bulursan banada haber ver

eyw abi iyilik Allah'a Şükür Seni sormalı, araştırıyorum abi bizim bursada autoking nasıl biliyomusun orayıda tavsiye ediyolar, bide sence masraf ne olur abi tahminin varmı ?

Emin072

Emin TURAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fazla bir hasar yok gibi,pasta cila çektirip sonra bak bence fazla bir hasa yoksa hiç elletme,kaportacılar boyayı bozmadan düzeltme işine pek sıcak bakmıyorlar maksat masrafı yükseltmek...

12818505182017931576.jpg

pasta abi zaten lascilayla cıkcak gibi siyah lekeler tik izi, ama göcük yandan pek belli etmesede önden ve arkadan çok belli ediyo buda tabi baktıkça sinir bozuyo, autoking yapabilirmi acaba oraya gösteriyim diyorum bide.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Autoking'i kimse tavsiye etmiyor bence de tavsiye edilcek bi yanı yok.İstanbulda olsaydın forumdan birinin babası bu işin piri benim düşüncem boya çatlamasa adam pert arabayı boyasız düzeltir satar o derece :D

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fazla Bir Şey Gözükmüyor Aslında, Arkadan Elinizle Bastırsanız Düzelecek Gibi Birde Pasta - Cila İle Mis Olur Çıkar :eyv

Emin072

Emin TURAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Autoking'i kimse tavsiye etmiyor bence de tavsiye edilcek bi yanı yok.İstanbulda olsaydın forumdan birinin babası bu işin piri benim düşüncem boya çatlamasa adam pert arabayı boyasız düzeltir satar o derece :D

özlem oto yu diyosanız biliyorum istanbulda olsam hiç düşünmeden gidiceğim tek yer orası ama istanbulda değiliz. bakalım halletmeye çalışıcaz iyi bi usta bulana kadar devam aramaya :)

Emin072

Emin TURAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fazla Bir Şey Gözükmüyor Aslında, Arkadan Elinizle Bastırsanız Düzelecek Gibi Birde Pasta - Cila İle Mis Olur Çıkar :eyv

boyaya gerek yok gibi zaten boyada çatlama çizik vs yok. ama tabi çoğu usta macun basıp boyamaktan başka bişey bilmediği için iyi bi vakumla yapan veya yağlı çekiç ustası arıyoruz bursada

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyw abi iyilik Allah'a Şükür Seni sormalı, araştırıyorum abi bizim bursada autoking nasıl biliyomusun orayıda tavsiye ediyolar, bide sence masraf ne olur abi tahminin varmı ?

Hiç istihbaratın yok. Ama pek güvenemiyor. Araştırmak lazım benimde 1-2 ufak isim var