Bursa'da tanidik yedek parçaci ariyorum...

Turgay Bayak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar Bursa'da tanidik yedek parçaci ariyorum...

Yardimci olabilirmisiniz..

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ankaradan kargoyla yardımcı olurumm =)) yalnz orjınal mais parça var yansanayı falan flan uyduruk seyler yok.

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yan sanayi de İstanbul -Tuzladan yardımcı olurum.

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tanıdık sormaktansa,hangi parça yada parçaları sorsan daha fazla yardımcı olabiliriz belki

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bursa parça bulmanın en kolay olduğu yer gidiyorsun mais bursa ya ellerinde varsa hemen veriyor yoksa depoda var ertesi ana depodan getiriyorlar parça refaransı varsa telefon edersin ertesi gün getirirler . veznedeki adama rica edersin karta taksit yapar . ama tanıdıkdık derken uzuca vercek ise kastın öyle bir tanıdığım yok .

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen tanıdıktan kasıt nedir biraz daha detay verirmisin kardeşim aç derdini bize :D tanıdık yedek parcacı olsa bile maddi acıdanda pek cok değşiklik olcagını sanmıyom ztn hepsi elinden gelen indirimi yapıyo tek önerebilcegim yer ki ben hep orasıyla alışveriş yaptım herzamanda memnun kalıyom tüm aradıklarım buldum f7r coupe olmasına ragmen.. Sayınlar oto. beşyolda war subesi bide kucuk sanayide en bilindik en uygun bu adamlar renonun erbabı..başkada wardıda öztürkmü neydi tam hatırlamıom.

gokhanhacihasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beşyolda şahintürk otomotiv var.
Hasan ı sorarsan sana en iyi şekilde yardımcı olacaktır

Turgay Bayak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Aracımla ufak bir kaza yaptım.Ön taraftan kararsız kaldım.Çıkmamı alayım orjinal mi diye....Taktir ederseniz ki; Malum hayat şartları..........

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun turgay,böyle durumlarda çok alternatifi oluyor insanın doğrusu.sıfırının fiyatını çıkmayla karşılaştırabilirsin.çok kafa yorma bence kesene göre hareket et