Bursadan Selamlar : ) clio 4 1.2

joyclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet evet bende koltuk döşemesinden bahsediyorum or_by. kırmızı siyah gelicekse benim için ideal. kimisi koltuklarda sade siyah gördüm çoğunda kırmızı siyah bu döşeme araç kırmızı olduğu için sanırım kırmızı siyah oluyor. beyaz araçlarda var mı siyah kırmızı durum

joyclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. yeni aracınız hayırlı olsun . welcome Tanıtım kısmında tanıtım yapmayı unutmayın... sizi daha iyi tanımak adınadır.
1- araç büyük ihtimal dışı kırmızı seçtiniz içide kırmızı olcak diye birşey yok :D para verirseniz içide kırmızı olur opsiyoneldir .iç kişileştirme. satış danışmanız belki eklemiştir sormanız gerek. arayıp
2-kasko şayet ben kendim yaptırmadım yaşım 21 2800 çıkmıştı şimdi daha düşüktür ben kargo fiyat ve tekliflerime sigortam net ten bakıyorum.sizede ordan kasko fiyatlarınıza bakmanızı tavsiye edeirm.
3- forumumuzda bu aracı kullanan çok kişi var 1.2 yalnız 75 bg ise forumda bu konular mevcut yeni clio 4 kategorisinin içerisinde bulabilirsiniz bende 1.2 75 bg beyaz icon kullanıyorum. memnunum. beygir gücü keşke yüksek olsaydı ama uzun yolda çok iyi az yakıyor. opsiyon tamamen bana kalırsa sana kalmış birşeydir senin tercihindir. tavsiyeler ise sıfır araba motoru arada bağır düşük vites yüksek devir kullan arada. motorun açılması için şahsen ben bazen 6 bin devirde yaptırdım açıldı 4500 km lerde ilk başlarda yakar biraz fazla ama zamanla alışırsınız :)

inşallah iyi olur :) yorum için tesekkürler

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet evet bende koltuk döşemesinden bahsediyorum or_by. kırmızı siyah gelicekse benim için ideal. kimisi koltuklarda sade siyah gördüm çoğunda kırmızı siyah bu döşeme araç kırmızı olduğu için sanırım kırmızı siyah oluyor. beyaz araçlarda var mı siyah kırmızı durum

renge bağlı değil sanırsam ben katolog u baz alarak söyledim sana linkinide verdim yukarda ordan da bakabilirsin paket içeriğine orda

Joy Siyah/Kırmızı Döşeme 15" Paradise Tipi Çelik Jant Kapakları
Touch Siyah/Gri Döşeme 16" Fairway Tipi Flex Wheel Jantlar
Icon Siyah/Gri Döşeme 16" Passion Tipi Alüminyum Jantlar

bilgisi girilmiş. eski araçlarda belki düz geliyordu da 2014 den itibaren bu şekilde geliyor olabilir.

joyclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım hocam teşekkürler..

joyclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat,kasko,sigorta vs konulardada yardımcı olabilecek görüş belirtebilecek arkadaşlarda yorumda bulunursa sevinirim :)

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoş geldiniz keyifli forumlar :eyv

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoş geldin aracın hayırlı olsun şimdiden. Umarım her istediğini rahatlıkla karşılayacak bir araç olur. Keyifli paylaşımlar.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hoşgeldiniz.:eyv

joyclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkürler hepinize arkadaslar hosbuldum :)