Bursadan Selamlar..

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aileye hoşgeldin :eyv,reno sevmek şart değil burda olmak için biz dostluklara önem veririz ama hakaret etmemekte lazım değilmi :)

kaçtane renoya bindinde sevmedin :),bende öyle düşünürdüm zamanında şimdik ise almamak için neden bulamıyorum :)

driftboy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aileye hoşgeldin :eyv,reno sevmek şart değil burda olmak için biz dostluklara önem veririz ama hakaret etmemekte lazım değilmi :)

Hoşbuldum :) Reno'ya hakaret etmedim ben, sadece sevemiyorum bana hep itici geliyo nedense :)

Elif92

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Abilerim arkadaşlarım arkadaşn kırıcı bi söylemi olduysa özür dilerim kendısı açık sözlu bi insandır , bizim lagunayı göstermek istedim üyelik isteyince üye oldu arkadaş..

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birşeyler daha ekledim gözünden kaçmasın üste bak :)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
elif çağırdıda geldim yoksa gelmem gibi olmuş... neyse hoşgeldin kardeşim...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abilerim arkadaşlarım arkadaşn kırıcı bi söylemi olduysa özür dilerim kendısı açık sözlu bi insandır , bizim lagunayı göstermek istedim üyelik isteyince üye oldu arkadaş..

estafurullah elif sen niye özürdiliyorsun kırıcı bir sözüde olmadı ama ön yargılı olduğunu düşünüyorum bende öyleydim zamanında ama bunuda kırarız herhalde burda :eyv

driftboy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birşeyler daha ekledim gözünden kaçmasın üste bak :)

Aslında buda bi etken :) Hiç renoyla ilgilenmedim. İlgi alanıma girmedi. Binmedim, sürmedim, özelligi nedir bilmem. Yolda gırtlağa kadar dolu yürüyen rs'ler görünce bakmıyorum bile mesela :) Ve bikaç abime rs yerine vtec, gtı aldırdım alma reno dedim :D

Belkide zamanla sevicem :)

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilerde burda yazılanları hatırlatırız sana OZAN hehe , ahanda buraya yazıyorum birgün SENDE RENAULT ALACAKSIN ..