Bursalı Sandero Stepway PodiuM Deri direksiyon+Krom Kap.Deri vites Topuzu uygulaması

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Moderatörün son düzenlenenleri:

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
maasallah stepwaye cok guzel hareketler bunlar

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Direksiyon sökme muhabbeti olmasa bende kaplatacağım ama artık direksiyonun sökülmesini istemiyorum,klima arızaları yüzünden elli kere sök tak yaptılar,1 kere simit değişti bu yüzden...:)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Direksiyon sökme muhabbeti olmasa bende kaplatacağım ama artık direksiyonun sökülmesini istemiyorum,klima arızaları yüzünden elli kere sök tak yaptılar,1 kere simit değişti bu yüzden...:)
Abi walla ben de korktum sıkıntı olacak diye. Hadi bir cesaret dedim söktürdük direksiyonu. Ama değdi de. Tavsiye ederim :eyv

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok guzel olmus uzun süre kullanırsın artık emınım :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Abi walla ben de korktum sıkıntı olacak diye. Hadi bir cesaret dedim söktürdük direksiyonu. Ama değdi de. Tavsiye ederim :eyv
Direksiyonu ilk söktüklerinde yerine takarken vidasını fazla sıkmışlar,direksiyon takılma yapıyordu,anlayana kadar 4 kere döner kondaktör değiştirdiler,nihayet anladılar ve direksiyon simidi de değiştirildi şimdi sıkıntı yok çok şükür,tekrar aynı sıkıntı olur diye korkuyorum aracın garantiside yok bu sefer...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyonu ilk söktüklerinde yerine takarken vidasını fazla sıkmışlar,direksiyon takılma yapıyordu,anlayana kadar 4 kere döner kondaktör değiştirdiler,nihayet anladılar ve direksiyon simidi de değiştirildi şimdi sıkıntı yok çok şükür,tekrar aynı sıkıntı olur diye korkuyorum aracın garantiside yok bu sefer...
Anladım Abi :eyv

Abi döner kondaktör işi için, direksiyon sökülünce, bantla kondaktörü sabitleyince hiç bir sorun çıkarmıyormuş. Biz bantla sabitledik. :eyv

Moderatörün son düzenlenenleri:

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Deri koltuk nasıl olur size?