Bursalı Sandero Stepway PodiuM Krom Kaplı Kapı Açma Kolu Uygulaması

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
*USTA Line dan sonra Solenza Line akımı başladı...:eyv

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel Olmuş

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
​Kollar Boyamamı Krom Mu Peki Ersin Boyama İse Sana 4 Tane Krom Scenic 2 Kol Lazım Çerçevede Güzel Olmuş Hayırlı Olsun

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​şık olmuş iç havası değişmiş aracın

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Kollar Boyamamı Krom Mu Peki Ersin Boyama İse Sana 4 Tane Krom Scenic 2 Kol Lazım Çerçevede Güzel Olmuş Hayırlı Olsun
Abi kollar siyahtı. ilk önce plastik astarı attık. orta konsolda bulunan rengi, modoko boya da bilgisayarda yaptırdık ve astarın üzerine boyayı attık. Boya metalik olduğu için üzerine de vernik attık. Abi scenic 2 kolun arka bağlantı kısmına bir bakayım. Megane 2, clio 3 ün kapı kolları önden bakınca bu kola benziyor. Ancak arka bağlantıları hep farklı çıktı. o yüzden takamadık. Hemen araştırıyorum Abi :eyv

:eyv :eyv

​şık olmuş iç havası değişmiş aracın
Teşekkürler :eyv

Moderatörün son düzenlenenleri:

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Abi kollar siyahtı. ilk önce plastik astarı attık. orta konsolda bulunan rengi, modoko boya da bilgisayarda yaptırdık ve astarın üzerine boyayı attık. Boya metalik olduğu için üzerine de vernik attık. Abi scenic 2 kolun arka bağlantı kısmına bir bakayım. Megane 2, clio 3 ün kapı kolları önden bakınca bu kola benziyor. Ancak arka bağlantıları hep farklı çıktı. o yüzden takamadık. Hemen araştırıyorum Abi :eyv

Biz Kangoo Ya Epey Oldu Scenic2 Krom Kapı Kolu Takmıştık Aytuğ Başkan Getirtmişti O Kolları Her Sattıgım Kangoodan Kurtardım Ben Kaç Kangoo Gezdi Kollar

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz Kangoo Ya Epey Oldu Scenic2 Krom Kapı Kolu Takmıştık Aytuğ Başkan Getirtmişti O Kolları Her Sattıgım Kangoodan Kurtardım Ben Kaç Kangoo Gezdi Kollar
Abi sen de aynı benim gibisin. Araba giderken, emek harcadığın malzemeleri bırakmıyorsun :eyv

Ali Abi bu arada senin dediğin lambanın siparişini verdim.
41992886_tn30_0.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
harikaa olmuş kardeşim