Bütün Kangoo sahibi abilerimi bu konuya bekliyorum :)

uzunbaskan61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim 2011 model multix pampamda da benzer sesler geliyordu herkesin malumu olduğu üzere:)
aracı aldıktan 2-3 hafta sonra koltuk kılıfı alıp taktırdım. kılıf, koltuklardaki kancaya oturan mekanizmayı
kapladığı için sesler yok denecek kadar azaldı hatta yok da denilebilir.
fakat şimdi de sağ arka bagaj tarafından çok kötü kulak tırmalayıcı bi ses geliyor. sağ sürgülü kapının
dış kanalını örten(bagajın sağ yan dış tarafına tekebül ediyor) 50-60 cm uzunluğundaki muhafazadan
geldiğini tahmin ediyorum. kontrol ettim evet bollamış ve mükemmel ses yapıyor bi kaportacıya baktırıcam.

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim 2011 model multix pampamda da benzer sesler geliyordu herkesin malumu olduğu üzere:)
aracı aldıktan 2-3 hafta sonra koltuk kılıfı alıp taktırdım. kılıf, koltuklardaki kancaya oturan mekanizmayı
kapladığı için sesler yok denecek kadar azaldı hatta yok da denilebilir.
fakat şimdi de sağ arka bagaj tarafından çok kötü kulak tırmalayıcı bi ses geliyor. sağ sürgülü kapının
dış kanalını örten(bagajın sağ yan dış tarafına tekebül ediyor) 50-60 cm uzunluğundaki muhafazadan
geldiğini tahmin ediyorum. kontrol ettim evet bollamış ve mükemmel ses yapıyor bi kaportacıya baktırıcam.

allah kaza bela vermesin en kötüsü böyle olsun inşallah abi :)

kangooiso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazı pratik çözümler bu kadar çok ucuz olabiliyor maliyet açısından,
gidip bir sürü para verip yine çözüm alamayan bir çok kişi var,
paylaşım için teşekkür

kangooiso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bir konuda paylaşımda bulunmak istiyorum
2010 model Kangoo Aracımın ön konsolunda belirli bir Hızın üzerine çıktığında ses geliyordu
İncelemem sonucunda radyo ve saatin göründüğü ekranın
konsolla birleştiği çerçevenin ( klima kontrol düğmelerinin üstünde Ki Sağdaki ara) arasına ince bir malzeme koyunca
sesin kesildiğini gördüm
böyle bir probleminiz varsa bu çözümü uygulayabilirsiniz