Büyük Test! ZN Kangoo Şehir İçi Tüketim Testi

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ZN her 10.000 km de bir bakıma giren, deposuna Shell VPower GTL den başka yakıt girmeyen, filtresi, yağı düzenli değiştirilen bir kangoocuk aslında ;) üzmek değil de az devirli kullanılan bir araç ;)

Sent from my çokacaipbiAndroidcihaz

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ZN her 10.000 km de bir bakıma giren, deposuna Shell VPower GTL den başka yakıt girmeyen, filtresi, yağı düzenli değiştirilen bir kangoocuk aslında ;) üzmek değil de az devirli kullanılan bir araç ;)

için rahat olsun yarın notunu vericem aracın :kahve verdiğin bilgilere göre de motor yorgun olmamalı

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gazanız mübarek olsun, uğraş hayırlı bir yol üstüne:) 105 lik kangoyla İstanbul trafiğinde 6-6.5 arası bile takdire layık :eyv

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
için rahat olsun yarın notunu vericem aracın :kahve verdiğin bilgilere göre de motor yorgun olmamalı

Arabamın iki tane kusurlu yanı var abi, onlar da kaportacı işi ;) gerisine güvenim tam :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabamın iki tane kusurlu yanı var abi, onlar da kaportacı işi ;) gerisine güvenim tam :)

bana motoru sağlam 4 tekerlekli bisiklet verin inan az su harcarım :D

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarın ben telefonun şarj aletini falan da getireyim de, forum için bol miktarda görsel materyal çıkacak gibi :D

KaRaHaN'ın ZN Kangoo'yla İmtihanı :D

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
105 lik Kangoo'yla şehir içi 6.0 Lt gördüm ama şehir içinde 5.0 litre çok ama çok zor..

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 105 lik ile şehir içi 5.2 gördüm izmir ancak trafik akıcı dur kalk azdı.Bence 105 lik 90 lıktan daha ekonomik.Şu an ortalamaları aynı çünkü 105 lik basmaya teşvik ediyor :)
Şu an 5.5 5.7 arası ancak son depoda tekar eko mode kullanıma geçtim ilk ışık 210km de söndü

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
105 lik Kangoo'yla şehir içi 6.0 Lt gördüm ama şehir içinde 5.0 litre çok ama çok zor..

Usta da o konuda bana dediğine göre zor muş bakalım F kango 5.0 yaptırdık yarın ZN ne durumda göreceğiz