bva şanzumanda kar-spor-ekonomi modları neden yok.

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha önce tam otomatik corsa b kullanmıştım kar modu spor modu vardı ve gayet kullanışlı idi.
bva da sadece manuel kullanım imkanı var araçda asr olmayınca kışın sıkıntı oluyor ya manuelde 2 ile kalkmalı yada çok az gaz vermeli 3 le zaten kalkmıyor uyarı veriyor ısrar edersem 2 ile kalkıyor:)
bva özellikleri arasında şanzumanın 10 farklı sürüş modu olduğunu ve sürücüye göre kendini ayarladığını okumuştum bana pek faydası olmadı sanırım.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha önce tam otomatik corsa b kullanmıştım kar modu spor modu vardı ve gayet kullanışlı idi.
bva da sadece manuel kullanım imkanı var araçda asr olmayınca kışın sıkıntı oluyor ya manuelde 2 ile kalkmalı yada çok az gaz vermeli 3 le zaten kalkmıyor uyarı veriyor ısrar edersem 2 ile kalkıyor:)
bva özellikleri arasında şanzumanın 10 farklı sürüş modu olduğunu ve sürücüye göre kendini ayarladığını okumuştum bana pek faydası olmadı sanırım.

Aslına bakarsanız dizelde de durum farklı değil. Örneğin spor mod yok. Ama şanzıman 4 kisinin kullanım tarzini hafizaya alabiliyor. Veya sürekli dip gaz gidildiginde kendini soor moda alabiliyor. Dizelde bunları kendi basina yapıyor ama bir tus olsun ister insan tabi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüketici gözüyle görmeden ikna olmuyor