Bye Bye Megane :)

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nihayet megane 2 aracimdan kurtuldum,hakkini yiyemem para kazandirdi ama hic memnun degildim.Kimse yanlis anlamasin ama alman kalitesi bambaskaymis.Aldigim arac birinci sahibinden full servis bakimli.Arabami satmam yada ford kullanmam beni bu forumdan alikoyamaz ama :)

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi sana ölüsü gelmişte ondan yoksa meganeda iyidir. Ama avrupada öyle güzel arabalar varki bende olsam ne megane ne ford , audi bmw porsche alır binerdim

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi sana ölüsü gelmişte ondan yoksa meganeda iyidir. Ama avrupada öyle güzel arabalar varki bende olsam ne megane ne ford , audi bmw porsche alır binerdim

Yakinda insallah calismaya baslayacagim issiz gucsuz ancak bunlara biniyorm,calisinca audi yada volvo favorim

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun abi güle güle kullan.Hem burası sadece Reno forumu değil ki Dostluğunda adresi.:eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni Araçiniz Hayirli Ugurlu Olsun , Fakat Söylediğiniz Megane dan Kurtuldum Cümlesi Yalniş Geldi Bana :berbat :berbat

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni Araçiniz Hayirli Ugurlu Olsun , Fakat Söylediğiniz Megane dan Kurtuldum Cümlesi Yalniş Geldi Bana :berbat :berbat

Herkes kendi yasadiklarina gore degerlendirir olaylari ve ben kendi fikirlerimi soylemedikce ben olamam.Benim karakterim bu aklimdaki neyse dilimdekide budur.Kusura bakmayin,burdaki amac baskalarinin meganini kotulemek vs degildir,sadece kendi hissettiklerim.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kardeşim. Herkesin arabası dört dörtlük olacak diye bir kaide yok. Bundan önceki aracım Huyndai Era idi ve berbattı. Bu demek değildir ki tüm huyndailer berbat. Sadece benim alıp satmak zorunda olduğum öyleydi. ıslık

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar,ben bu yorumu sadece megane kullanarak yapmadim ondan once 1.9 scenic kullandim ikisindede yuzum gulmedi vs kim bilir allah korusun belki bundada sorun yasarim sans isi.Umarim hepimiz araclarimizi kazasiz belasiz ve sorunsuz kullaniriz.

recep00352

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ford Alman değilki ^^ amerikan

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkınızda hayırlısı olsun :eyv