BYE coupe kolçaklandı :D

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayberk hayırlı olsun, dün gece internet sitelerinden araştırmıştım bu akşam iş çıkışı yetişebilirsem ben de taktırıcam. Bu arada yapıştırdın mı yoksa vidaladın mı? Montajı aldığın yerde mi yaptılar? Hade eyvallah...

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı Olsun Ayberk,
Resimde de görüldüğü şekliyle,kelebek kumandaları,koltuk fonksiyonlarına engelleme yapmıyor.

O fotoğrafı onun için çektim abi:D koltukları öne yatırıp en öne kaydırıpta bi foto çeker eklerim hiç bi şekilde birşeyin fonksiyonunu etkilemiyor gayet kullanışlı

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan ayberk..
Dikişlerin üstünden bursaya gidince kırmızıyla geçtirirsen vites körüğünle de uyumlu olur..

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayberk hayırlı olsun, dün gece internet sitelerinden araştırmıştım bu akşam iş çıkışı yetişebilirsem ben de taktırıcam. Bu arada yapıştırdın mı yoksa vidaladın mı? Montajı aldığın yerde mi yaptılar? Hade eyvallah...

Yapıştırma işi yalan sevda:D mecbur vidalatıcaksın abi ama plastiğin en altlarından vidalandığı için söktüğündede delikleri görmek pek mümkün değil:D montajı aldığın yer yapıyor.Montaj dahil 30 tl

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Çok güzel görünüyor elinize sağlık hayırlı olsun :eyv

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapıştırma işi yalan sevda:D mecbur vidalatıcaksın abi ama plastiğin en altlarından vidalandığı için söktüğündede delikleri görmek pek mümkün değil:D montajı aldığın yer yapıyor.Montaj dahil 30 tl

Saolasın akşama ben de kolçaklanıyorum o zaman...oh be sonunda :)

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı yerden mi alacaksın?

Evet, şimdi aradım adamları akşam 8-9a kadar açıklarmış...iş çıkışı gidecem, canı sıkılan, görmek isteyen varsa buyursun, birlikte gidelim...

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet, şimdi aradım adamları akşam 8-9a kadar açıklarmış...iş çıkışı gidecem, canı sıkılan, görmek isteyen varsa buyursun, birlikte gidelim...

Kaçta gidicen abi:D bende can sıkıntısı hat safhada:D işsizlik diz boyu