Cabasse Auditorium Tronic Yardım

MoonKhanSWORD

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
SelamunAleyküm arkadaşlar.
2004 L2/Ph1/Privilege aracımda bulunan Cabasse Auditorium Tronic teyple ilgili yardım istiyorum.

-Bu teybin kullanım kılavuzu elinde olan var mı?
-Varsa paylaşabilir mi?
-Kullanım kılavuzu yoksa; kayıtlı radyo istasyonlarını nasıl sileceğimi (tek tek veya komple farketmez) bilen var mı?

Bir de araçta amfi var (bagajda), cd changer'ı aradım, göremedim ama teybin üzerindeki tuşlarda yazan yazılara göre changer olduğunu düşünüyordum. Aldığım kişiye sordum olmadığını söyledi. İnat edip kurcalarken yanımdaki CD'yi denemek için takayım dedim ama ne yaptıysam CD'yi içeri sokamadım. İçinde CD kaldığını ya da CD Player'da sorun olduğunu düşünüp bir taraftan da kurcalamaya devam ederken önce "LOAD" (yükle) tuşuna bastım, ekranda "SELECT" (seç) yazısı çıktı. Ben de gayri ihtiyarî "1" tuşuna bastım. Sonra baktım CD kısmından mekanik sesler geliyor, birkaç saniye sonra elimdeki CD'yi tekrar takmayı denedim ve CD'yi aldı ve çalmaya başladı. Şimdi merak ettiğim konu şu (yanımda ya da etrafımda başka CD olmadığı için deneyemedim); bu teybin changer'ı "indash" olabilir mi? Yani changer, teybin kendi içinde olabilir mi? Çünkü load tuşuna bastıktan sonra select yazdığı için, demek ki birden fazla cd alabilecek yeri var ki benden birini seçmemi istedi.

Bu sorularıma cevap verebilirseniz çok sevinirim.
Herkese iyi forumlar.