Çalışmayan Kelebekler Nasıl 10 Saniyede Çalıştırılır?

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar.İde'min kelebek camları çalışmıyordu.Daha dogrusu ben oyle sanıyordum.Bır arkadaşım var ıyı anlar.Konu açıldı. Gerek yok elınlede cok rahat açıp kapatabılırsın dedı kelebekleri.
Aynen dedıgı gıbıydı.Kelebegın köşesinden hafifçe ittirdim kelbekelr açıldı.geri çektim kapandı..
İşin garip tarafı çalışmayan Sag kelebek camı da çalışmaya başladı elektrıgı:)
Ben böyle çözüm buldum:) SAg tarafı bır şekilde aktif olan elektrıgı ıle kapatabılıyorum ama sol elle açıp kapatıyorum:=) Onerılır:)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Güle güle kullan[emoji106][emoji173]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Nasıl çalıştığı değil çalışıp çalışmadığını önemlidir 😃 çözüm olduysa sorun çözülmüştür . Özgür geçmiş olsun

34VR1415

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar.İde'min kelebek camları çalışmıyordu.Daha dogrusu ben oyle sanıyordum.Bır arkadaşım var ıyı anlar.Konu açıldı. Gerek yok elınlede cok rahat açıp kapatabılırsın dedı kelebekleri.
Aynen dedıgı gıbıydı.Kelebegın köşesinden hafifçe ittirdim kelbekelr açıldı.geri çektim kapandı..
İşin garip tarafı çalışmayan Sag kelebek camı da çalışmaya başladı elektrıgı:)
Ben böyle çözüm buldum:) SAg tarafı bır şekilde aktif olan elektrıgı ıle kapatabılıyorum ama sol elle açıp kapatıyorum:=) Onerılır:)

Ceketin cebinde para unutup, bir süre sonra bulmuş gibi bir hissiyat içindesin değil mi :)

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ceketin cebinde para unutup, bir süre sonra bulmuş gibi bir hissiyat içindesin değil mi :)
Aynen abi sol tarafı açıp kapatıyor tuş.Sag tarafı açıp kapatmıyor onu elımle açıp kapatıyorum:DUstam getır de kılıtcıye gostereyım sag tarafıda o aktıf etsın dedi:)