Cam Filmi Cezası

awertcv

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar araçlara 30/1b maddeden yazılır bu ceza. bu da araca cam filmi olduğu için değil cam filminin görüşü engellediği yada kısıtladığı için yazılıyor.kanunda cam filmi olarak geçmiyor bildigm kadarıyla.görüşe engel ifadesi yer alıyor

MertTuran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabayı aldığımda 3 numara (ki baya koyu) filmliydi yani yaklaşık 2 aydır böyle geziyorum sıkıntı yaşamadım, eski sahibide 1 sene boyunca filmden bir ceza yememiş dediğine göre, tamamen polisin insafiyeti

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgi icin cok sagolun

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazı araçlar kendinden renkli oluyor mesela benim aracın arka camı o şekilde . Ama bendeki cam tam olarak kaç numaraya denk geliyor onu tam olarak bilmiyorum.Olay sadece şu Dışarıdan bakıldığında içerisinin görülebilmesi lazım. Büyükşehirler de bu tarz konulara daha çok dikkat ediyorlar. Kendinizi polis yerine bir koyun baktığınız aracın iç kısmını göremiyorsunuz ? Hele istanbulda kimin ne olduğu belli olmayan bir yerde ben doğru bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

fatih.bolat.98

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar cok koyu olursa polis skinti yapiyor bu surucu icinde tehlikeli diyor. 2 numaraya birsey denmiyor diye biliyorum. Bizim bursada ya sokeceksin ya ceza yazarim diyor oda sadece en on cami ve on kapi camlarini

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
arkadaşlara katılıyorum aldığım tüm araçlara film çektirdim hatta son aracımda komple 2 numara önler dahil çektirdim ve şimdiye kadar da hiç sıkıntı yaşamadım.. Geçmiş olsun bence sök bir kaç hafta öyle dolaş daha sonra gene kaplatır sın

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 numara ideal anlasilan

ilkayersan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaç numara film çektirdiniz ?

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş