Cam filmi - guncel fiyatlar

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dogrudur, vardir elbet ama neye garanti veriyolar? Kendi isciliklerine mi yoksa kullandiklari malzemeye mi? Yada ikisine birden mi?
Hatta 50 tl'ye de cekiyolar ama arabanin ici 1 ay plastik kokuyo..
Nerde cektirdin filmi?

hem kendi işçiliklerine hemde malzemeye sefaköyde yapıldı ve çok titiz bir sekilde çalıştılar hata, koku, kabarma vs sıkıntı yok

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
enişteninkine camcıda 100 lıraya cektırdık hatasız genel olarak pıyasada 150 lıra ıstıyorlar

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar en önemli etkenlerden biriside renginin solması ona göre tercih yapmak lazım...

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şirinevlerde 76 tl ye yaptırıp 2 sene kullandım en ufak bir sorun çıkmadı. ilk polis bağlamasında söktüm. ve çok kolay söküldü. eskiden 400 500e lumar yapardık bağlayacakları zaman sökemezdik. 2 gün uğraştığımı bilirim lumarı sökmek için. o yüzden 75 likler en iyisi. çünkü nasılsa bi gün bir polis size mokoko yapabilir. ne gerek var çok masrafa.

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aşırı koyu olmadıkça filmin yasak olması çok ama çok saçma. Adana gibi bir cehennemde yaşıyorsanız güneş tepenizdeyken klima bile fayda etmiyor kollarınızın rengi değişiyor. Her şeye el attılar şu film işine de bir el atıp düzenleseler hiç fena olmayacak..

firebird

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Solarguard ı ön cam hariç 220 ye çektirdim 2-3 ay önce. Gerçi memnun kalmadım. Koyu yeşile dönmeye başladı. 10 yıl garanti vermişlerdi. Gidip göstermek lazım.:mad:

açıkcası Solarguard'dan çok da beklenmeyen bir durum.. :soru o kadar para verip karşılığını alamamak hoş deil..
Gösterebildiniz mi yaptırdığınız yere? sonucu paylaşabilirsen sevinirim, bakalım müşteri hizmetleri tarafı nasıl çalışıyor?

Böyle durumlarda iklimde kalıyorum açıkçası.. "ucuza ürün/hizmet alacak kadar zengin değilim" deyip bütçenin elverdiği iyi birşeyler mi yaptırmalı??
yoksa ve "muadili ürüne 3de 1 fiyata sahip olmak varken neden fazla para vereyim" deyip ortalama bi ürün mü seçmeli? :soru

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
açıkcası Solarguard'dan çok da beklenmeyen bir durum.. :soru o kadar para verip karşılığını alamamak hoş deil..
Gösterebildiniz mi yaptırdığınız yere? sonucu paylaşabilirsen sevinirim, bakalım müşteri hizmetleri tarafı nasıl çalışıyor?

Böyle durumlarda iklimde kalıyorum açıkçası.. "ucuza ürün/hizmet alacak kadar zengin değilim" deyip bütçenin elverdiği iyi birşeyler mi yaptırmalı??
yoksa ve "muadili ürüne 3de 1 fiyata sahip olmak varken neden fazla para vereyim" deyip ortalama bi ürün mü seçmeli? :soru

Henüz göstermedim ama çok fazla gözüme batmaya başladı. Gösterdikten sonraki gelişmeleri paylaşırım mutlaka.
Solarguard çektirirken tekrar tekrar masraf olacağına bir kere yaptırayım yıllarca kullanayım diye düşünüp ne kadar tuttuğunu önemsememiştim ama yıllarca kullanmak nasip olmayacak gibi görünüyor. :soru

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En iyisi gidin 10 liraya alın :) Kendi elinizle çekin azıcık el tecrübeniz varsa ya da kapı yüzlerini söktükten sonra çocuk oyuncağı zaten cam filmi çekmek.. :)
Tek uğraştıracak kısım arka cam zaten :) Fazla bombeliyse parçalara bölmek en iyisi.. :)

firebird

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Henüz göstermedim ama çok fazla gözüme batmaya başladı. Gösterdikten sonraki gelişmeleri paylaşırım mutlaka.
Solarguard çektirirken tekrar tekrar masraf olacağına bir kere yaptırayım yıllarca kullanayım diye düşünüp ne kadar tuttuğunu önemsememiştim ama yıllarca kullanmak nasip olmayacak gibi görünüyor. :soru

Ben de aynen boyle düşünüyordum, zırt pırt yaptırılcak bişey deil sonuçta. bir kere olsun tam olsun diye düşünüyordum ama bu gelişme ve diğer tecrübeler farklı şekilde düşündürtüyor şimdi de..:soru

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
o ne yaa... araba ağır bakımı gibi fiyatlar.... temam kalıte fıyat ıster de... bunlarda abartmış yani.... paranla imaj yapıyo uyanıklar... bari düzgün garantili yapsalar... 1 sene sona gidince çoğu kullanım hatası var der gibi haller oluyor... :soru

Son düzenleme: