Cam filmi hakkında

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracima cam filmi yaptiracagim.

İstanbul anadolu yakasında (özellikle kartal tarafinda) isini temiz yapan bir usta bilen varmi?

Birde bu ceza meselesi için nasil bir film yaptirmam gerekli? Bununla ilgili bilgisi olan arkadaslarda fikirlerini paylasirsa çok sevinirim :)

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en açık tonda yaptırınca genelde sorun olmuyor. bende var 1.5 yıldır sorun olmadı. daha önceki araçlarımda da vardı. yani toplamda 15 yıldır en açık tonda cam filmi kullanıyorum. sorun yaşamadım.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracima cam filmi yaptiracagim.

İstanbul anadolu yakasında (özellikle kartal tarafinda) isini temiz yapan bir usta bilen varmi?

Birde bu ceza meselesi için nasil bir film yaptirmam gerekli? Bununla ilgili bilgisi olan arkadaslarda fikirlerini paylasirsa çok sevinirim :)

Özcan gel, Hem senın içinde değişiklik olur gel Samsun'da film cektırelim :) gezmiş olursun birazcık :135

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özcan gel, Hem senın içinde değişiklik olur gel Samsun'da film cektırelim :) gezmiş olursun birazcık :135

Abi o baya bi gezmek olur :silah

onurps0623

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diyarbakır'da olaylar nedeni ile siyah cam görüldüğü takdirde neredeyse her zaman durdurup söktürme taraftarı , bu sebepten dolayı en açık renk bile yapamıyorum :(

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yokmu anadolu yakasında iyi bir cam filmi yapan yer:soru

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Girin bi sanayiye sorun en iyi cam film ci neresi diye yaptirin. Artik herkes isinin ehli olmus :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Avcilara yolunuz oldu ya duserse ekil oto cam:) 100 tlden 500 e kadar var. Ben kadjara 180 tl cektirdim. 7 ay oldu 1 ay antalya sicaginda agustosda arac yatti solma olmadi.

Sent from my iPhone using Tapatalk