Cam Filmi Önerileriniz

ANNL06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara içi cam filmi çektireceğim yani güzel işçiliği olan bi yer önerebılırmısıniz birde fiyat bilginiz varsa eğer :)

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MAIS te sıfırken teslim almadan yaptırmıştım 400tl ye, bir problem olmadı gayet güzel önler 1 arkalar 2 numara yanlış hatırlamıyorsam markası da 3M. Ben aracı aldığımda yaygın olmadığı için diğer yerler aracı çok tanımıyorlardı bu nedenle serviste yaptırdım ondan belki fiyatı yüksek olabilir bilmiyorum şimdi iyice yaygınlaştı bizim araç çoğu yerde yaptırabilirsin.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam filmi kanunen zaten yasal olmayan bir eklenti ancak 1 numara filmin sıkıntı olmadığı söyleniyor genelde. Eğer taktırmak istiyorsanız genellikle solma ve renk atmaması için biraz fiyatı yüksek olan marka yerlerden taktırmanızı tavsiye ederim :eyv

celal_1433

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 2 numara taktırdım iyisinden güneş geçirmiyor yani yazın pişirmiyor 250 tl'ye yaptırmıştım

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle yaptırdığın yerin işçiliği iyi olmalı sonrasıda en az 4-5 yıl garanti vermeli. Herhangi bir kalkma kabarmada 4-5 yıl süresince ücretsiz değişim yapmalı.. Solarmaster , solarguard ,LLumar, 3m, gibi markalara bak

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbul beykozda bir yer var american çizilmez cam filmi var onu kullanıyorlar 250 tl civarı idi

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu zamana kadar kullandığım bütün arabalara orta ton (35'lik) cam filmi yaptırdım ve çevirmelerde hiç sıkıntı yaşamadım. Fakat cam filmi yaptırdığınız yere dikkat edin. Ön cam hariç fiyatlar ortalama 175-350 TL arası değişiyor. Marka olarak 3M Fx (adı değişmiş olabilir) 35'lik öneririm. 2 yıl önce ön cam hariç 170 TL'e yaptırmıştım ve 5 yıl garantisi vardı.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz Nerede Yaşıyorsunuz Yahu 300 - 400'lü Rakamlar :))
Balıkesir Sanayin'de Ön Cam Hariç 100 Lira Cam Filmi Hemde İstediğin Numara :D

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz Nerede Yaşıyorsunuz Yahu 300 - 400'lü Rakamlar :))
Balıkesir Sanayin'de Ön Cam Hariç 100 Lira Cam Filmi Hemde İstediğin Numara :D

Onlar en kalitesiz film. Sadece renkli naylon herhangi bir uv filtresi gibi özelliği yok. Garantide vermiyordur.. Şahine doğana broadwaye onlardan olur ama gidip megane 3 , clio4 gibi arabaya ben olsam o filmlerden çektirmem.. 2 yaz geçir film rengi değişir.. Çin malı film onlar , birde kore malı var onlar yine daha kaliteli..

serkangok

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
camları açtıgınızda filmlerin bitiş kısımlarının altında kucuk kucuk kabarcıklar mı boydan boya ?
Mais istinye de yaptırdım bende, bu olaya normal fitiller yapıyor denildi. Buarada cam filmini kesinlikle istinye Mais de yaptırmayın 3 kere sol ön camımı yaptılar ve cam cıtası değişti yapan üstün kabiliyetli olduğu için. Film 3m ama işçilik berbat. O paraya yazık şuan pişmanım o kadar para verip alırken Mais de yaptırdığım için.

MAIS te sıfırken teslim almadan yaptırmıştım 400tl ye, bir problem olmadı gayet güzel önler 1 arkalar 2 numara yanlış hatırlamıyorsam markası da 3M. Ben aracı aldığımda yaygın olmadığı için diğer yerler aracı çok tanımıyorlardı bu nedenle serviste yaptırdım ondan belki fiyatı yüksek olabilir bilmiyorum şimdi iyice yaygınlaştı bizim araç çoğu yerde yaptırabilirsin.