bismillah22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar kadır agbı haklı fılm ozellıklede beyaz araca cok tatlı duruyor benım aracımda beyaz cok ıcım gıdıyor taktırmak ıstıyorum ama sunu soyleyeyım ben cok arastırdım anıl agbınınde soyledıgı gıbı polısler kesınlıkle ceza yazıyor ve yırtıyor sagdece 1 numaraya yasak degıl dıyorlar ama 1 numarada soylekı hıc bellı etmıyor varmı yok mu bılemessın aracın kendı camı ondan daha koyu dıyebılırım yagnı 1 numara ıcın paraya yazık attırcaksanda koyusu olacak derım :D

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar kadır agbı haklı fılm ozellıklede beyaz araca cok tatlı duruyor benım aracımda beyaz cok ıcım gıdıyor taktırmak ıstıyorum ama sunu soyleyeyım ben cok arastırdım anıl agbınınde soyledıgı gıbı polısler kesınlıkle ceza yazıyor ve yırtıyor sagdece 1 numaraya yasak degıl dıyorlar ama 1 numarada soylekı hıc bellı etmıyor varmı yok mu bılemessın aracın kendı camı ondan daha koyu dıyebılırım yagnı 1 numara ıcın paraya yazık attırcaksanda koyusu olacak derım :D

Polisten bende çekiniyorum:cool: Tek çıkış klasik yöntem gibi duruyor. Önler 1 numara, arkalar 2-3 numara....:eyv

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Gunes Ve Guvenlik Amacli Cektirsen Olur Hemde Sikinti Olmaz

bismillah22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haydar agbı gelde polıse anlat adam saten ceza yazmak ıcın sebep arıyor cam fılmını gordumu yapıştırıyor burda :)

tonkano

taxi driver,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul trafiğinde her gün ortalama 150km yol yapıyorum. Renkli camdan dolayı polis tarafından çevrilen araçların çoğu zaten abartılı birçok kusuru barındırdığından olmaktadır.
Farlar çakma zenon, sisler açık, camlar en koyusundan film, dandik ve gürültülü egzoz ve üstüne üstlük agresif araç kullanma mevcut tabiiki polis çevirir.
Ben özel aracımla hemde ön camda dahil filmli iki sene kullandım, muayeneden hafif kusurlu geçtim, bir kere polis durdurmadı. Zaten şu an kusur değil. Zaten mantığa aykırıydı, renkli güneş gözlüğüde yasak olmalı o zaman. Aracın içi görünmüyormuş. Görünmesin, şüphelenince durdurup kontrol etsinler. İlk önce en kötüsünden renkli filmli araçlar polis ve korua araçları. Önce kendilerine baksınlar.

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farlardan vazgeçin bence bir an önce hiç kurcalamaya gerek yok. Film konusuna gelince benim arabada beyaz. Yan camlar 2 ön cam 0.5 numara film var ve daha hiç polise denk gelmedik Allah'a şükür :) Koltuklarda torpidoda siyah olduğu için dışardan zifiri karanlık gibi duruyor ama içerden sürüşe hiçbir engeli yok :eyv