Cam filmi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bende 1 numara film vardı,ön cam hariç hepsine çektirmiştim,bu polis çevirmesi nedeniyle kapılardakileri söktüm,bagajda 3 yerde var şimdi...
Polis denk gelirse falçata ile çiziyor filmleri ve ceza kesiyor.

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
polis olayi tamamen sansiniza kalmis, kimisi insafli cikiyor kimisi acimasiz..
ben yanlari tamamen 1numara, arka cam 3 numara yaptim. boylece biraz daha kabul edilebilir bi uygulama oluyor, polislerin pek dikkatini cekmiyor

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polis sana kafayı takarsa ceza yersin.Ceza yemek için araçta tebeşir olmaması bile yeterli.Sebebide kaza anında carptıgın kişi ölürse hemen tebeşirle çizicekmişiz.Yani korkma ceza yemezsin.Ön sag sol cama 1 numara arkadaki diğer camlara 2 numara çektir.En ön cama dokunma

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Perde tavsiyemdir :eyv

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polisin o anki psikolojisine kalmış evde karısıyla kavga ettiyse morali bozuksa yazar cezayı çengelli iğne yoksa ona bile yazıyo çok koyu yaptırma yinede fazla dikkat çekmesin

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön 2 camı 1 numara diğer tarafları 2 numara çektir bence.ben 2 yıldır 2 numara filmli kullanıyorum o kadar çevirmeye girdim daha bişey diyen polis çıkmadı.yada diyenle karşılaşmadım.

Alper_404

Alper ATAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben çektirdim 6 ay felan oluyo kaçkere polislerin yanından felan geçtim bi sıkıntı olmadı şimdiye kadar

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
​Ön Cam Ve Ön Kapılar Hariç Diğer Camlara Çok Koyu Olmassa Çektir Orjinal Dersin Ki Orjinal Siyah Camlı Kangoolar Geziyor Hazirandan Beri Trafikde Benimkilerde Orjinal Siyah Camlar

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben 1 sene önce en ön cam hariç komple tüm camlar 2 no cektirdim içerisi zifiri karanlık + dısardan içerisi gram gozukmuyor hiçde bi sıkıntı yasamadım simdiye kadar o kadar cvirmeye hatta evimi polisler bastı arabayı didik didik ettiler gene bişey demediler :)

ArtvinLi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
C.tesi günü film - lip - ve folyolar yapılıyor inş ...