Cam Filmi...

UG 2861

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abılerım kardeslerım hıc bır araba faprıkadan bangır bangır bı egzos sıstemıyle cıkmıyoo okadar parayıı bosunamı verıyolar oo muhendıslere sesı kesmelerı ıcın verıyolar ama bızım turk polısı onları fabrıka cıkıslıı zannedıyoo bnm arkadsımda var 106 egzostan ceza yedı yanndan gecen s 2000 bıe yazmıyosun dıyınce polıs amcam oo fabrıkadan oyle cıktıı spor bı arac deyı verdı. bızım polısımız sadece polıs bılgı sıkıntısıı var
:(

UG 2861

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ondan sonra bız gıbı araba manyakları ugrasıyorz bu tıp olaylarla

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilinenlerde eksiklik var hiç bir zaman hiç bir karar emsal teşkil etmez çünkü her savunucunun söylemleri her karar merciinin düşünceleri ve ikna yöntemi bir değildir.
Diyoruz ki mahkemeye gidelim; tamam gidelim adam yazsın cezasını biz mahkemeye gidelim, bizim lehimizde olumlu kararın çıkması için gereken süre içinde sizin yaptığınız şikayetten bu cezayı yazanlar haberdar oluyorlar ;) ve nihayetinde de giresun gibi küçük illerde bu 1 günden daha kısa bir süre içerisinde kulaktan kulağa bi şekilde tüm ekiplere gitmiş oluyor yani siz ve aracınız artık tamamen mimlenmiş oluyorsunuz. Ve buda saçma sapan şeylerden arabanızın bağlanmasına kadar gidiyor. Bunun bi sonu yok siz cam filmi hakkında lehinize bir karar aldığınız gün bile size ceza yazılabiliyor; ve karşı taraftan aldığınız cevap şu ben yazayımda sen mahkemeye ver :) bu kadar basit olay ;)

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haberleri takip ediyorsan görmüşsündür, en son Murat Odabaşı mahkemeye başvurmuştu sonuç ne oldu bilmiyorum...

Mahkeme 3 aydan önce sonuclanmıyor abi ama diğer arkadaşların dediği gibi ordaki katip bizim hakim emsal davaları kabul etmez dedi, Asıl sorun ben orjinal olan siyah arka camlardan ceza yedim. polise diyorum bu camlar orjinal nerden biliyim lazerle karartmadığını ben yazıyım sen git mahkemeye ver şeklinde konusuyo kısacası Önceden de dediğim gibi kalem p..t un elinde olunca boyle sorunlar oluyor, Neyse Trafikten men olayı için reno yu aradım aracın şase numarası ile bu aracın camları orjinal fabrika ortamında siyah üretilmiştir yazısı aldım ve A bölgesi ekipler amirliğinden öndeki 1 numara cam filmlerini sökmeden aracın men olayını kaldırttım. Bu tamamen şansınızla alakalı polis ceza yazmak istedikten sonra ceset torbası yok diyede yazar.

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Laf her yerde aynı ben yazayım kotamı doldurayım sen iptal ettir diyolar...Kahvede taş dizen adamı polis yapıyolar ondan sonra bu eleman nerden bilecek fabrika çıkış arabayı sonradan modifiye edilmiş arabayı adamlar hayatında vanalı düğmeli egzos bile görmemişler bu ne ya diyo sanki bomba görmüş gibi

Sercan

Sercan SALBACAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bana yan cami sökte arkalar kalsin dedi bakalim ilerleyen günlerde nolur

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Dün gece de biz girdik çevirmeye, neyse ki birşey demediler filmlere. Kafalarına eserse yazıyorlar.

koraytek2007

Koray TEK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu cam filmi olayın içine yaptılar artık.tamam hepsi serbest olmasın belli koyuluğa kadar izin verilsin.
yada hepsi yasak olacaksada her yerde her tonu yasak olsun.
birçok şehirde birçok polise sordum kimisi " tüm tonlar yasak" , kimisi "ön kapılar yasak diğerleri önemli değil" kimisi " en arka cam dışında yasak" kimiside "içerisi görünürse serbest" gibi söylemlerde bulundular.
işte sorun bu herkes kafasına göre takılıyor.kimi yazıyor kimi karışmıyor.