Cam filmi

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
google dan aratirsaniz cam filmini bi hakim kadin mahkemeye vermis ve kazanmis benim cam filmim olsa
polis ceza yazmaya kalksa internetimi acar gosteririm bende seni mahkemeye veriyim mi diye :D kanunda boyle bir madde yokmus, ancak on cama belki bilemiyorum. hayirli olsun bu arada

Çok hayaller kurmamanızı tavsiye ederim, Benim orjinal Siyah camlı arabama (Laguna Coupe arka camları fabrikasyon siyah) ceza yazıldı mahkemeye verdim mahkeme itirazımı kabul etmedi, Aynı şekilde bahsettiğiniz davayı emsal göstererek cam filmi yüzünden dava açanlar oldu bütün davalar kaybedildi emsal dava gösterilemez denilerek, Avukatsanız veya Hakim akrabanız varsa belki öteki türlü malesef o cezalar geçerli oluyor.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok hayaller kurmamanızı tavsiye ederim, Benim orjinal Siyah camlı arabama (Laguna Coupe arka camları fabrikasyon siyah) ceza yazıldı mahkemeye verdim mahkeme itirazımı kabul etmedi, Aynı şekilde bahsettiğiniz davayı emsal göstererek cam filmi yüzünden dava açanlar oldu bütün davalar kaybedildi emsal dava gösterilemez denilerek, Avukatsanız veya Hakim akrabanız varsa belki öteki türlü malesef o cezalar geçerli oluyor.
fabrıkasyon sıyaha nasıl yazarlar yaw mantık ne

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben cam filmi yaptirmam o yuzden de beni ilgilendirmiyor film :) ama o kadin nasil kazanmis bilemiyorum kanunda oyle
bi yasa yok diyorlardi

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun bakalım resimlerinizi bekliyoruz

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bu olay çok ilginçmiş. Kanundaki bulunan açıklıklar emsal davalarla kapatılıyor benim bildiğim. Hatta birkaç ay öncesine çıkan cam filmi yasal muhabbeti, arkadaşın bahsettiği, avukatın cam filmine yazılı cezasının iptali üzerine emsal teşkil etmesi araclığıyla çıktı.
Sizin fabrikasyon siyah cama da yazmaları ayrı bir muhabbet zaten. Ruhsatta renkli cam yazıyorsa ve polis buna ceza kesiyorsa, direkt olarak trafik polisinin bilgisizliği tarzında bir karşı dava açılabilir aslında.
Tabi bunların hepsi maddi ve manevi olarak bizim tarafı zarara uğratır.

renault353

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadşıma filmden ceza yzdılar ve mahkeme kararıyla iptal edildi yaklaşık 1 ay önce

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
google dan aratirsaniz cam filmini bi hakim kadin mahkemeye vermis ve kazanmis benim cam filmim olsa
polis ceza yazmaya kalksa internetimi acar gosteririm bende seni mahkemeye veriyim mi diye :D kanunda boyle bir madde yokmus, ancak on cama belki bilemiyorum. hayirli olsun bu arada
teşekkür ederim. çok güzel durdu ben bu kadar beklemiyodum. ama o cezza iptali olayı ssdece bi kere olan bişi.. hala kafalarına göre devam ediyolar

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu olay çok ilginçmiş. Kanundaki bulunan açıklıklar emsal davalarla kapatılıyor benim bildiğim. Hatta birkaç ay öncesine çıkan cam filmi yasal muhabbeti, arkadaşın bahsettiği, avukatın cam filmine yazılı cezasının iptali üzerine emsal teşkil etmesi araclığıyla çıktı.
Sizin fabrikasyon siyah cama da yazmaları ayrı bir muhabbet zaten. Ruhsatta renkli cam yazıyorsa ve polis buna ceza kesiyorsa, direkt olarak trafik polisinin bilgisizliği tarzında bir karşı dava açılabilir aslında.
Tabi bunların hepsi maddi ve manevi olarak bizim tarafı zarara uğratır.

Ruhsatta renkli cam yazmaz, benim eski aracımda ve renault un bazı versiyonlarında dikkat ederseniz arka camlar ön camlardan daha koyudur fakat bu camlarda V kodu bulunmaz aslında bu kod %70 ışık geçirgenliği olmayan camlarda aranması gereken bir unsurdur ama bizim polisimiz çok büyük bilgisi dahilinde ben yazıyım sen mahkemeye ver diyor, bu sebepten çok ceza yiyenler var, Şu anda yeni aracım Volvo Xc 90 Arka camları fabrikasyon Simsiyah camlarda V kodu bulunuyor bu yüzdende resmi oluyor polis işlem yapamıyor.

arkadşıma filmden ceza yzdılar ve mahkeme kararıyla iptal edildi yaklaşık 1 ay önce
Arkadaşınız çok şanslıymış, 1 ay önce bizim diğer araca yazılan cezanın mahkeme sonucu olumsuz sonuçlandı sanırım kanunda böyle bir madde olmadığı için biraz hakimin yorumuna bağlı bir durum.

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mahkeme kararıyla iptal olayı olsada bişeye engel olunamıyo.. polis arkadaş eline anahtarı alıp filmi boya kitabı gibi çiziyo. yani senin emeğine parana gözüne baka baka sövüyo.. resimleri şu karadenzin çamurlu günleri bitince araba temizlenince yükleyeceğim. şu anda o kadar kirli ki tüm arabaya film kapllatmıs gibi duruyoda biraz :))

gokhansozumcetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın benden önceki sahibi ön cam hariç her cama film çektirmiş.. iyi güzel ama yağmurlu havalarda çok kötü buhar ve ıslak kalıyor..
görüşü çok engelliyor... sizce ne yapmalıyım ?