Cam filmi

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence de 1400 lira çılgın bir para ayrıca ömür boyu garanti çok saçma öyle bir şey nasıl oluyor. var sayalım ki oldu bu işin maliyeti kaç para yarım gün bile sürmeyen bir iş için benim bir aylık maaşım yetmiyor. bu nasıl bir para kazanma şekli. bu işin standartını 200 tl ye yapıyorlar hadi çok kalteli 2 katına yap 100 de benden olsun 500 e yap servise ben boya koruma torpido ve koltuk koruma yaptırdım aracı alırken 700 lira bu bile çok ama başka bir yere güvenemedim ya orada panzotlar falan sökülmeden yapılacaktı yada hiç elletmeyecektim o yüzden razı oldum

orcun35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana cazip gelen ki eğer doğruysa ömür boyu garantili oluşu. Marmariste yaşayan biri olarak en fazla 2 senede bir solmasından dolayı cam filmi değiştirmeme gerek olmaz. Bildiğim kadarıyla arka cam rezistanslarına söküm işleminde zarar verilebiliyor. Bu risk de ortadan kalkmış olur. Ama bu şekilde ömür boyu olmasa bile en az 5 sene garanti olan bi film bulabilirsem, daha uygun fiyatlı, onu yaptırırım.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orcun35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada söylediğim fiyata ön cam da dahil..

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada söylediğim fiyata ön cam da dahil..

Cok ucuk fiyat, ben 100 tl ye yaptirmistim 3 sene oldu solma yok:) Omur boyu garanti nedir ya. Arabaya kac sene bineceksiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1400 çok çok çok gereksiz bir rakam. yolda polis çevirse zaten anahtarı takıp çekecek. birde men edecek bunları söktür gel dicek. 1400 tl yi sokağa atmanın nasıl bir mantığı olabilir ki?

ankarada kampamyalarla 150 tl llumar at serisi çekiyorlar.

orcun35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polis artık o anahtarı zor çeker :) örnek mahkeme kararı var, ceza yazamazlar artık, muayenede bile hafif kusur geçiyo en fazla. 150 tl izmir veya muğla çevresinde biliyorsanız söyleyin lütfen. 3M bile önceki aracımda 1buçuk sene sonra soldu gitti marmaris güneşinde.. istediğim uzun süre dayanacak bişey.. arabaya kaç sene bineceksiniz diye sormuşsunuz, bi sıkıntım olmazsa 10 sene binerim en az, pek öyle araba değiştiren biri değilim..

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla cezayi yazan yaziyor hala, su cam filmi derdinden bi kurtaramadik hala. Gecen arkadasima yazdilar. Haftasonuda trafik beni durdurdu camlarin cok koyu dedi vs ama ceza isine girmedi allahtan :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polis artık o anahtarı zor çeker :) örnek mahkeme kararı var, ceza yazamazlar artık, muayenede bile hafif kusur geçiyo en fazla. 150 tl izmir veya muğla çevresinde biliyorsanız söyleyin lütfen. 3M bile önceki aracımda 1buçuk sene sonra soldu gitti marmaris güneşinde.. istediğim uzun süre dayanacak bişey.. arabaya kaç sene bineceksiniz diye sormuşsunuz, bi sıkıntım olmazsa 10 sene binerim en az, pek öyle araba değiştiren biri değilim..

Geçen hafta Antalya - Kepez 'de anahtarı takıp söktüler sonrada üstüne para cezası yazdılar 92 TL ydi galiba :D umurlarında bile olmuyor