Cam filmini ruhsata işletme..

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçen yıkamacıda bir eleman yanaştı abi negüzel yapmışsın arabanı vs. diyerek muhabbet başladı:D

konu konuyu açtı dedim ceza yedim filmlerden..abi ruhsata işletseydin keşke dedi..öyle bişeymi var dedim...evet benkilerin hepsi işli dedi..

meğer muayene istasyonlarında aracın üzerindeki yapılan değişiklikleri ruhsata işletebiliyormuşsun...gidip sormadım o elemandan duydugum kadarıyla böyleymiş..

şimdi size sorayım varmı böyle bişey varsa yaptırayım bari nası olsa ruhsat değişecek eski tip şuan o yapılırken modifiyelerde çıksın aradan...

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cam filmi konusunda her kafadan bir ses çıkıyor valla

Nemesis

Özgür TURHAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öyle bişey varsa ben yarın gidip yaptırayım :D

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildigim kadarıyla gözlük takan insanlar güneşe rahatsızlık hastalığı olan kişiler galiba işletebiliyordu ama gözlüklü olmak sartı ehliyetinde gözlüklü yazma sartı vardı galiba abi

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bildiğim kadarıyla yok olsa uyarırlardı zaten polisler git işlet diye.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildigim kadarıyla gözlük takan insanlar güneşe rahatsızlık hastalığı olan kişiler galiba işletebiliyordu ama gözlüklü olmak sartı ehliyetinde gözlüklü yazma sartı vardı galiba abi

bende o şekil biliyorum kardeşim..bu eleman diyorki aracın üzerindeki yapılan bütün değişiklikleri yazdırabiliyormuşsun cam filminden tut jantlara kadar..xenonlar falan...bilmiyorum yolum düşerse bir sorucam bakalım..

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildiğim kadarıyla yok abi geçen yaz film çektircektim çok araştırmıştım ama işletilmiyordu o yüzden çektirmedim. Ama bilmediğim yada yeni çıkan birşey varsa bilmiyorum..

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bildiğim kadarıyla yok olsa uyarırlardı zaten polisler git işlet diye.

bu arada yazmayı unuttum..ceza kesen polis cam filmlerin işlimi ruhsata dedi yok işli değil öyle bişeymi var dedim..bişey demedi kafasını çevirdi...kıllandım:)

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki muaynede işletmeyi düsünüyormusunuz filan neden demiyorlar,ben bu hafta gidebilirsem :D ruhsat gelirse sorarım abi bu konu hakkında ne dicekler..

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada yazmayı unuttum..ceza kesen polis cam filmlerin işlimi ruhsata dedi yok işli değil öyle bişeymi var dedim..bişey demedi kafasını çevirdi...kıllandım:)

Demek ki varmış bende öğrenmiş oldum teşekkürler. :D