Cam kaldırma modülü

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımın sol ön kapının içinde ses geliyor sökecekler serviste sanırım sökmüşler cam kaldırma modülü alıp taktırayım diye düşünüyorum sizce nasıl olur

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet İyi Olacağı Görüşündeyim Lakin Muhakkak Sıkışma Önlemi Olan Modüllerden Taktırınız Birde Piyasada Bulunan Cam Kaldırma Modüller Ya Camları Tek Kapatıyor Yada Ön İki Camı Kapatıyor Onlar Kapanınca Arka Camları Kapatmaya Başlıyor Bu Sorunu 2 Ayrı Modül Alarak Çözebilirsiniz Bir Modülü Önlere Diğer Modülü İse Arkalara Bağlattığınız'da 4 Cam'da Aynı Anda Kapanacaktır :eyv

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok mantıklı

Kapsamlı bir şekilde bilgi alın eğer oluyorsa yeni bir proje daha gün yüzüne çıkmış olur çünkü 4'lerde sadece sürücü kısmında bir adet cam modülü var..

Buna Captur'da dahil olmuş durumda
:berbat

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Piyasada Bulunan Cam Kaldırma Modüller Ya Camları Tek Kapatıyor Yada Ön İki Camı Kapatıyor Onlar Kapanınca Arka Camları Kapatmaya Başlıyor Bu Sorunu 2 Ayrı Modül Alarak Çözebilirsiniz Bir Modülü Önlere Diğer Modülü İse Arkalara Bağlattığınız'da 4 Cam'da Aynı Anda Kapanacaktır :eyv

Böyle olmasının sebebi aynı anda aküye aşırı yük binmesini engellemektir Kaan, araç çalışmadığı için tüm gücü aküden çekeceği için akünün ömrünü bir hayli azaltacaktır. :eyv

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle olmasının sebebi aynı anda aküye aşırı yük binmesini engellemektir Kaan, araç çalışmadığı için tüm gücü aküden çekeceği için akünün ömrünü bir hayli azaltacaktır. :eyv

O Kadarını Bilmiyordum Abi Benim Dediğim Sistem Sanayi İşi Kara Düzen hihi Ama Yapıp'ta Kullananlar Var Memnunlar Genelde.

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

O Kadarını Bilmiyordum Abi Benim Dediğim Sistem Sanayi İşi Kara Düzen hihi Ama Yapıp'ta Kullananlar Var Memnunlar Genelde.

Doğrudur, sanayide bazı modüller çalışsın diye kontağı iptal edip direk bağlayanlar bile var :)

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elektrik tesisatı garantiden çıkar çünkü kablo kesip modülü bağlayacaklar

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski arabam clio rxt ye cam kaldırma modülü taktıracaktım.. bir tane elektrikçi takarız dedi,başka bir yer abi takarız ancak elektrik tesisatına zarar verir falan hiç bulaşma dedi ama istersen takarız dedi..bende taktırmamıştım..şimdi bakıyorum bazı son model arabalarda orginalinde oluyor camları kapatma...sanayi işi kalitesiz malzeme ve elektirk sistemine sonradan müdahale olduğu içinmi riski var sizce..yada gönül rahatlığı ile işi bilen ellede taktırılabilirmi..

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski arabam clio rxt ye cam kaldırma modülü taktıracaktım.. bir tane elektrikçi takarız dedi,başka bir yer abi takarız ancak elektrik tesisatına zarar verir falan hiç bulaşma dedi ama istersen takarız dedi..bende taktırmamıştım..şimdi bakıyorum bazı son model arabalarda orginalinde oluyor camları kapatma...sanayi işi kalitesiz malzeme ve elektirk sistemine sonradan müdahale olduğu içinmi riski var sizce..yada gönül rahatlığı ile işi bilen ellede taktırılabilirmi..

Sıfır Araçların Üzerine Takılan Cam Kaldırma Modülleride Öyle Ahım Şahım Kalitede Değil Hepsi Çin Malı, İşçiliği Yapacak Olan Usta Ellerin Montajı Gerek Tabi Aracınız Garantiden Çıkar :eyv