Cam suyu kabi

urall

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar.

aracımın cam suyu kabı, camlarara giden hortumu, hemen püskürtme motorunun yanından yarılmış durumda. suyu camlara atmak istediğimde. yarıdan fazlasını aşağıya bırakıyor.

sanayide söküp yaptırmak istedim. tekeri söküp, çamurluk içindeki davlumbazları söküp, ancak oraya ulaşabiliriz dendi. bende uzun iş diye kalsın dedim.

ben bu sorunu tekeri sökmeden oraya nasıl ulaşabilirim. üzerinden bakılınca görünüyor. fakat el sığmadığından sökemiyorum. kolay yolu varmı..

KAZASIZ BELASIZ GÜNLER DİLERİM.

kafkaskartalı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vidası görünürde değilse yapacak bişey yok hocam. Mecbur lifte kaldırılacak. Büyütülecek birşey değil hem teker ile davlumbaz sökme 6-7 dk lik iş. Sonra nereyi değişecekse değişsin.

kafkaskartalı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim silecek suyu motoru arızalanmıştı. Usta lifte kaldırmadan hazneyi söktü. değiştirdi. Kablosu da değişir sanki. Ama dedikleri gibi çok zor bişey değil

tonunay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazı modellerde farklı demekki. bende ki 1,4 rna. kabın hemen yanında fiskiye motoru var. hortumda onun yanında. biraz zor oluyor ama el yardımı ile motoru söküp takmak mümkün. Ancak motoru yerine takmadan önce contayı kaba taktıktan sonra motoru takınız. Conta motor üzerinde iken takarsanız sızıntıdan kurtulamazsınız. kolay gelsin.