Captur 1.2 TCe 120 EDC Uzun Yol Yakıt Tüketimi

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel değerler sanırım. Pek anlamam maalesef. Ama tatilin tadını çıkarmaya bak USTA'm. Döndükten sonra şunuda yapsaydım diyeceğin bir şey kalmasın. İyi tatiller.;)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MaşAllah bu dğerler çok iyi zamanla'da düşecektir

İyi tatiller Ustam

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah iyi değer

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Yeni motora göre güzel değerler, bizlere müsait olduğunda tatildesin, seni kasmayalım, araç konusunda deneyimlerini gözlemlerini aktarırsan seviniriz.:eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yeni motora göre güzel değerler, bizlere müsait olduğunda tatildesin, seni kasmayalım, araç konusunda deneyimlerini gözlemlerini aktarırsan seviniriz.:eyv
Renault 10 numara araç hazırlamış,rüzgar sesi bu araçlarda gelmiyor,yolda giderken elektrikli Fluence da aldığım sessizlik duygusu hakimdi,ne yol sesi var ne de motor sesi geliyor,vites değişim hissiyatı hiç yok,devir saati de olmasa aracın vites değiştirdiğini anlamayacağım.
Yaklaşık 900 km yol geldim en ufak yorgunluk vermedi...
Eco modda kullanınca yakıt sarfiyatı azalıyor,klima otomatik konumdayken yarı kademede çalışıp sessizleşiyor,eco mod açıkken ani sollamalar gerektiğinde dip gaz yapınca araç yine istekli bir şekilde hızlanıyor,kapalıyken se tam bir canavar.
Yolda gelirken 2.0 115 Laguna ile bir kaç kere ışıklarda kalktık,bize başka araçlarda eşlik etti,her defasında açık ara önde kalmasını biliyor bu araç,uzun rampalarda hız sabitleme ve eco mod açıkken bile en ufak yorgunluk hissetmeden rampaları tırmanıyor...:eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Renault 10 numara araç hazırlamış,rüzgar sesi bu araçlarda gelmiyor,yolda giderken elektrikli Fluence da aldığım sessizlik duygusu hakimdi,ne yol sesi var ne de motor sesi geliyor,vites değişim hissiyatı hiç yok,devir saati de olmasa aracın vites değiştirdiğini anlamayacağım.
Yaklaşık 900 km yol geldim en ufak yorgunluk vermedi...
Eco modda kullanınca yakıt sarfiyatı azalıyor,klima otomatik konumdayken yarı kademede çalışıp sessizleşiyor,eco mod açıkken ani sollamalar gerektiğinde dip gaz yapınca araç yine istekli bir şekilde hızlanıyor,kapalıyken se tam bir canavar.
Yolda gelirken 2.0 115 Laguna ile bir kaç kere ışıklarda kalktık,bize başka araçlarda eşlik etti,her defasında açık ara önde kalmasını biliyor bu araç,uzun rampalarda hız sabitleme ve eco mod açıkken bile en ufak yorgunluk hissetmeden rampaları tırmanıyor...:eyv
Açıklamalar için teşekkürler, bu yazdıkların reno clio 4 ile başlayan serinin özellikleri diyebilirim. Aynı duyguları, hisleri clio 4 de bende yaşadım, 14 saat yolu 2 saat dinlenme ile gidip, bir o kadar daha yol yapabileceğimi bana clio 4 hissettirdi, otoban da sol şeridi diğer araçlara açtırmayı, sollarken ne bu marka diye göz üçü ile baktırmayı hissettirdi. Benim görüşüm bu tabi, clio 4 motorları ile captur motorları sanırım aynı özellikleri taşıyorlar. Captur farkı dizayn ve geniş kasa olması. İlerleyen km de çok daha keyif alacağını yaşayacağını tecrübelerimden dolayı söyleyebilir. Allah kaza, bela ve arıza göstermesin, rahmetini ve bereketini üzerinizden eksik etmesin.:eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Eyvallah Aykut abi,cümlemiz kazasız belasız kullanalım...:eyv