Captur 1.5 dCi Icon elektrikli Katlanır Ayna Problemi

Kafka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

10 gün önce Captur 1.5 dCi Icon sahibi olarak aranıza katıldım. Aracın donanım problemi ile ilgili fikrinizi almak istiyorum.
Aracı teslim aldıktan sonra kullanım kitapçığı ile eve çıktım ve bütün akşam kitapçığı inceledim. Normalde aracın elektrikli katlanır aynasının standart olması gerkiyor, kitapçıktan bu özelliğin nasıl aktif hale geldiğini inceledim, ertesi gün arabaya bindiğimde ayna kumandasında kılavuzda gösterilen yerin olmadığını gördüm. Hemen bayiye gittim, orada 2 adet daha Captur Icon vardı ve onları incelediğimde katlanma fonksiyonunun olduğunu gördüm. Satış temsilcisine durumu söyledim. O da Renault Mais ile irtibata geçmemi söyledi.
Geçtiğimiz perşembe Renault Mais'i arayarak şikayet kaydı bıraktım, henüz bir geri dönüş olmadı.
Bu arada araçta standart olması gereken park sensörleri de mevcut değildi, servis hediye olarak park sensörü takıp teslim etti aracı.
Böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu acaba aranızda? Cevaplarınızı bekliyor ve iyi forumlar diliyorum.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracının iç dış fotoğraflarını eklermisin kardeşim, Touch donanım Captur olmasın o !
Elektrikli katlanır ayna ve park sensörü aracın standart donanımında, olmamasına imkan yok...

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Bende aynı şeyi düşündüm arac ıcon mu? Touch mı? faturanızda model olarak ne yazıyor..

Kafka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Icon yazıyor.
Entegre navigasyon, eller serbest, 17 '' jantlar vs. bütün özellikler var bu iki özellik dışında.
Fotoğrafları akşam çekip ekleyeceğim.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Icon yazıyor.
Entegre navigasyon, eller serbest, 17 '' jantlar vs. bütün özellikler var bu iki özellik dışında.
Fotoğrafları akşam çekip ekleyeceğim.

Enteresan gerçekten, bize bir de aynaların ayarlama düğmesinin resmini de çekebilirmisiniz.

Kafka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araca imzayı attığım gün dıştan çektiğim bir iki foto vardı. Onları eklemek istedim ama nasıl ekleyeceğimi bulamadım bir türlü.

Kafka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
file:///C:/Users/Onur%20Hasdedeo%C4%9Flu/Desktop/20141213_175733_resized.jpg

Kafka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eklemeye çalıştım umarım görünüyordur...

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Araca imzayı attığım gün dıştan çektiğim bir iki foto vardı. Onları eklemek istedim ama nasıl ekleyeceğimi bulamadım bir türlü.

Facebook kullanıyorsan, resimleri orada paylaş ve sonra copy yapıp üste bulunan Insert Image butona bas ve açılan pencereye yapıştır.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Resimlere göre aracın ICON donanım , eksik olan donanımı talep etmelisin...