Captur alt hava kanalı sorunu

arda980

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 model icon araç sürücü tarafında hava akışı nasıl kapatılıyor bilen var mı malum kış geldi ayaklarım donuyor.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 model icon araç sürücü tarafında hava akışı nasıl kapatılıyor bilen var mı malum kış geldi ayaklarım donuyor.

Hava kanlı derken klima kanalından mi bahsediyorsunuz? Başka bir kanaldan mi?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

arda980

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Klima ve ısıtma haa kanalı pedalların ordan soğuk hava geliyor sürekli klima kapalıyken

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Klima ve ısıtma haa kanalı pedalların ordan soğuk hava geliyor sürekli klima kapalıyken

Servise göstermenizde fayda var. Kapalı ilken gelmemesi gerek. Ya da en azından servise gidene kadar camlara yönlendirin havayı diyeceğim ama sanırım her durumda ayak kısımından geliyor hava. En temizi servise gösterin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

arda980

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında fanı 1. Kademede çalıştırıp üflemeyi cama verince ayaklara gelen üfleme kesiliyor ama bu araclarda kronik sorun mu yoksa benim yaşadığım münferit bir sorun mu onu araştırıyorum.captur kullanan arkadaşlar konu ile ilgili tecrübelerini paylaşırlarsa bende bulunduğum ilde servis olmadığından başka bir ildeki servise gidince duruma göre belki fabrikasyon bir iyileştirme yapılmasına yönelik talepte bulunacağım

yukarimahalle

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorunu bende yaşıyorum yaz aylarında ferahlık veriyor fakat kışın aynen bahsettiğiniz gibi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ogretmenokan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön camlardan birini açınca hava sirkülasyonu ayağınıza gelmesi doğal ama kapalıyken ve klima fanı kapalıyken ordan hava gelmesi a normal bir durum.Musluk tam kapanmıyor servise göstermekte fayda var bence

arda980

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar bulunduğum ilde yetkili servis yok maalesef ama ilk fırsatta gidip batıracağım ve sonucu burdan yazarım

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehoguzbulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kolay gelsin bende aynı şikayetten servise gittim ancak servis şunu diyor bu normal bir durum renault bunu özellikle yapmış içersi çok sıcak olacağından şöforün uykusu gelmesin diye böyle bir uygulama var.Söylediklerine göre bunu kapatma havayı içerde çevirme tuşunla kapanıyo fazla yol yapamadım ancak denemedeyim hala...

oguzhanc64

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hava kanallarını iç sirkülasyona çevirirseniz dışardan gelen soğuk hava aracınıza girmeyecek. Camlarınız soğuk havalarda daha çok buğulanacak.