Captur aracımın sol arka paspasını kaybettim.

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, Capturumun sol arka paspasını kaybetmeyi başardım. Daha doğrusu bir yerde unuttum, sonra oğlum gitti baktı... Yok...

Çıkma parça olursa ve bana özelden ulaşırsanız müteşşekir olurum.

Benim araç 10.000 Kilometrede ve paspasları "yeni ürün" diye satmaya kalksam gören inanır. Dolayısı ile şimdi komple yeni bir takım almak da koyuyor haliyle. :(

Selamlarımla...

Son düzenleme:

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef komple alacaksınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef komple alacaksınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maalesef son çare o olacak tabii. Ama bazen denk gelebiliyor. O yüzden duyurayım dedim.

İlginize teşekkürler...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef son çare o olacak tabii. Ama bazen denk gelebiliyor. O yüzden duyurayım dedim.

İlginize teşekkürler...

Öncelikle geçmiş olsun. Tavsiyem takım olarak alın malum şoför tarafı pedal kısmı özellikle normalden çabuk aşınacağı icin elinizde yedek olur. Ama takımı servisten almayın çak pahalı fiyatları. Sizinki halı mı kauçuk mu bilemiyorum ama ben hali paspasi fluence aracım icin internetten 70,00 liraya almıştım. Şoför tarafı sabitleme klipslerine tam oturdu. Kauçuk olanlar duruyor kullanmıyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun. Tavsiyem takım olarak alın malum şoför tarafı pedal kısmı özellikle normalden çabuk aşınacağı icin elinizde yedek olur. Ama takımı servisten almayın çak pahalı fiyatları. Sizinki halı mı kauçuk mu bilemiyorum ama ben hali paspasi fluence aracım icin internetten 70,00 liraya almıştım. Şoför tarafı sabitleme klipslerine tam oturdu. Kauçuk olanlar duruyor kullanmıyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim. İş oraya doğru gidecek sanırım. Şimdi bir iki yere haber saldım. Birkaç güne netleşir. Ondan sonra bakarız. Piyasada 78-80 TL civarı takımı. Benimkiler kauçuk paspas. Takım olarak alırsam şoför paspası da yedek olur, dediğiniz gibi.

Sevgiler...

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba geçmiş olsun. Bende sırf bu yüzden havuz paspas aldım ve tam oturdu klipslerde.
Diğer yandan çok zor olsa gerek umarım bulursunuz.

Teşekkür ederim. İş oraya doğru gidecek sanırım. Şimdi bir iki yere haber saldım. Birkaç güne netleşir. Ondan sonra bakarız. Piyasada 78-80 TL civarı takımı. Benimkiler kauçuk paspas. Takım olarak alırsam şoför paspası da yedek olur, dediğiniz gibi.

Sevgiler...

yyildirayy

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Yıkamacılara arada bir sorun
Unutanlar oluyordur, onlardan temin edebilirsiniz belki

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.

yyildirayy

Kayıtlı Üye