Captur Çift Renk Kim Biliyor :)

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Arkadaşlar Merhaba

Captur Tavan siyah renk olanlar boya olmayıp kaplama olduğunu biliyor mu ?

Kapılardaki kısmın kaplama olduğunu biliyordum ama tavandaki rengi boya sanıyordum .Üstü siyan olan araçların kaplama olduğunu fark ettim :)

Tavanda ön tarafta taş sıçramış ve ufak bir kısım altta kırmızı olarak gözüküyor.

Deniz kenarnda oturduğumdan martı pisliği sandım ancak baktığımda kaplamanın kalktığını ve altında kırmızı renk olduğunu gördüm.

Baya güzel kaplamışlar hiç belli olmuyor ama yüzeydeki dalgalı renkten anlaşılabiliyor. Dikkatli bakmayınca boya olduğu kesin gibi.

Açıkçası rahatsız değilim ama baştan bilsem daha iyi olurdu .

Bu arada üstü bej olanlar boya bildiğim kadarı ile.

39 BB 151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence güzel duruyor capturlere yakışıyo :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Öğrendiğimde bende şok oldum kardeşim, bizimkinin bej tavanı boya...

Capturp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de burda öğrendim kaplama olduğunu:) Mais’e durumu sorduğumda servise yönlendirdi onlar da teknik konularda çok yetkin değillermiş. Bakalım servis ne diyecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba

Captur Tavan siyah renk olanlar boya olmayıp kaplama olduğunu biliyor mu ?

Kapılardaki kısmın kaplama olduğunu biliyordum ama tavandaki rengi boya sanıyordum .Üstü siyan olan araçların kaplama olduğunu fark ettim :)

Tavanda ön tarafta taş sıçramış ve ufak bir kısım altta kırmızı olarak gözüküyor.

Deniz kenarnda oturduğumdan martı pisliği sandım ancak baktığımda kaplamanın kalktığını ve altında kırmızı renk olduğunu gördüm.

Baya güzel kaplamışlar hiç belli olmuyor ama yüzeydeki dalgalı renkten anlaşılabiliyor. Dikkatli bakmayınca boya olduğu kesin gibi.

Açıkçası rahatsız değilim ama baştan bilsem daha iyi olurdu .

Bu arada üstü bej olanlar boya bildiğim kadarı ile.

Abi o tavandaki kaplama kapi citalarindakiyle ayni. Ben bi ara captur kullandim. Ben de ilkin boya sandim ama kapi citalarini gorunce anladim :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Capturp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir bakıma iyi aslında kaplama olması. Herhangi bir sorunda kaplama değişebilir ve boyama derdi olmaz. Kaplama onarımı boyaya göre daha kolay olsa gerek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AYDINN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten çok şaşırdım. Baya iyi bir işçilik çıkarmışlar o zaman çünkü hiç mi hiç anlaşılmıyor. Yıldız Siyah :D Bildiğin kaplama siyah o zaman :D

Bu arada son iki ayda Renault araçlara çok büyük bir zam yaptı. Temmuz ayının sonunda 83.000'e aldığım 1.2 EDC Icon aracın liste fiyatı 95.950 olmuş şoklardayım.

Capturp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Fransa ile iletişime geçtim, gerçekten kaplama mı yosa boya mı diye, onlar da emin olamadılar ve araştırıp döneceğiz dediler. Dönsünler bakalım ne diyecekler. Sanırım fabrikanın teknik departmanıyla iletişime geçecekler.

Fiyat konusunda da bayi kur böyle giderse 110binleri buluruz demişti ve bulacak herhalde :bravo

beyefendi7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araç krem+yıldız siyah tavan ama krem rengi değiştirip mat kırmızı yaptırmak istiyorum, çok daha güzel görüneceğine eminim, tavsiye edermisiniz ?

Gerçekten çok şaşırdım. Baya iyi bir işçilik çıkarmışlar o zaman çünkü hiç mi hiç anlaşılmıyor. Yıldız Siyah :D Bildiğin kaplama siyah o zaman :D

Bu arada son iki ayda Renault araçlara çok büyük bir zam yaptı. Temmuz ayının sonunda 83.000'e aldığım 1.2 EDC Icon aracın liste fiyatı 95.950 olmuş şoklardayım.

Capturp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar selamlar tekrardan,
Renault Fransa'ya Captur modelinin üstü kaplama mı boya mı şeklinde yazmıştım ve dönüş yaptılar hatta Renault Türkiye de devreye girdi, sonuç boyaymış, kaplama vb ürün değilmiş.
Aşağıdaki linkte de mavi Captur modeline siyah boya yapılırkenki görünütler de var videonun 32. saniyesinden itibaren görebilirsiniz işlemi. arabanın her tarafı tavan ve çitalar hariç sarılıp siyah boya püskürtülüyor üstüne.
http://www.youtube.com/watch?v=CxHeOO6gi0A