Captur Ön Tampon Atma Sorunu

eegorgulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, 2016 model Renault Captur aracımın ön tampon ile farlarının birleşeceği yerden tamponun 1- 2 cm kısmı hem sağ hem sol taraftan dışarı atma yapıyor. Elimle geri içine ittiriyorum bir süre sonra tekrardan dışarıya çıkıyor. Aynı sorunu yaşayan birkaç arkadaş daha var, kronik sorun diyenler var birçok capturda varmış ama soruna nasıl çözüm buldular tam anlayamadım. Şayet bu problemi yaşayan varsa yardımcı olabilir mi acaba? Fotoğraf yükleyebilirim anlaşılması açısından.

SONATE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 model benzinli Captur kullanıyorum yıllardır, böyle bir şikayete hiç rastlamadım.
münferit bir problemmiş gibi geldi bana, bir boş vaktinizde şikayetinizle ilgili fotograf paylaşabilirseniz,sorun daha detaylı açıklanabilir belki.
kazasız,sorunsuz sürüşler..

ati_63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, 2016 model Renault Captur aracımın ön tampon ile farlarının birleşeceği yerden tamponun 1- 2 cm kısmı hem sağ hem sol taraftan dışarı atma yapıyor. Elimle geri içine ittiriyorum bir süre sonra tekrardan dışarıya çıkıyor. Aynı sorunu yaşayan birkaç arkadaş daha var, kronik sorun diyenler var birçok capturda varmış ama soruna nasıl çözüm buldular tam anlayamadım. Şayet bu problemi yaşayan varsa yardımcı olabilir mi acaba? Fotoğraf yükleyebilirim anlaşılması açısından.
Bende de 2016 captur var daha önce de forumda konuşulmuştu bu sorun. İçerden vida attıranlar var. Ama brn birşey yapmadan kullanmaya devam ettim ediyorum

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi