Captur Outdoor 1.5 dci EDC Yakıt Tüketimi

ihtiyar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılım atıldıktan sonra dbf'in durumu nasıl ? tıkanma olayı olmayacakmı ? Yazılımdan sonra duman olayı artıyor ve buda dbf tıkanmasına sebeb oluyor diye bir çok yorumlar var. Sonunda ya dbf söktürülüyor yada orjinal yazılıma dönülüyor.

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılım atıldıktan sonra dbf'in durumu nasıl ? tıkanma olayı olmayacakmı ? Yazılımdan sonra duman olayı artıyor ve buda dbf tıkanmasına sebeb oluyor diye bir çok yorumlar var. Sonunda ya dbf söktürülüyor yada orjinal yazılıma dönülüyor.

Merhaba, DPF tıkanması aracın yoğun trafikte kullanımı ve devamlı kısa mesafe agresif kullanımı nedeniyle oluyor. 2012 EDC fluence kullandım 2.5 yıl ve yazılım vardı üzerinde herhangi bir sorun yaşatmadı, partikül filtresi lambası aldığımda 30 bin km de olmasına rağmen yanıyordu bu arada :) otobana çıkıp 120 ile yarım saat gitmek yeterli oluyordu kurumu eritmek için yada serviste karbon sıfırlanabiliyor.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yazılımlı araç her zaman daha az yakar, maşallah güzel değer yakalamışsın kardeşim.
2009 FK Kangoo ile Eskişehir-İstanbul arasın da 4 kişi ve sakin kullanımla 3.6 litre yakalamıştım, yazılımı Can yapmıştı...

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) Kangoo ile yaptığımız test hala aklımda.. Polis çevirdiğinde test ediyoruz demiştim şok olmuştu :)