Captur Outdoor Led Sis Farı,Pleksi Plakalık ,Fransız Düz Plaka

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
n22PaR.jpg
[/
V66pGP.jpg
]
gyylDZ.jpg
ZJJNak.jpg
o99Qa7.jpg
l99Y8E.jpg

jVQ3aj.jpg
[/URL][/IMG]

Aynı şekilde tüm far ve iç aydınlatmayı ben de LED yaptım. Sarı ışıktan çok daha güzel oldu... Yalnız, uzun farlardan memnun değilim. Sanki az güçsüz gibi geldi bana...

Güle güle kullanın...

Ekli dosyalar

• n22PaR.jpg
    n22PaR.jpg
    195.5 KB · Görüntüleme: 16
  • V66pGP.jpg
    V66pGP.jpg
    150 KB · Görüntüleme: 16
  • gyylDZ.jpg
    gyylDZ.jpg
    120.2 KB · Görüntüleme: 16
  • ZJJNak.jpg
    ZJJNak.jpg
    125.8 KB · Görüntüleme: 16
  • o99Qa7.jpg
    o99Qa7.jpg
    81.6 KB · Görüntüleme: 18

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Aynı şekilde tüm far ve iç aydınlatmayı ben de LED yaptım. Sarı ışıktan çok daha güzel oldu... Yalnız, uzun farlardan memnun değilim. Sanki az güçsüz gibi geldi bana...

Güle güle kullanın...

Teşekkür ederim.Ben sadece uzunları ellemedim.Oda sol şeridi çok fazla işgal etmediğim için :)

Ama önümde araç varken arkadan selektör yapanlar biraz daha zorlarsa uzunlarıda değiştirip selektör yapanın arkasına geçip sırf gıcıklığına yakıcam uzunları :)

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim.Ben sadece uzunları ellemedim.Oda sol şeridi çok fazla işgal etmediğim için :)

Ama önümde araç varken arkadan selektör yapanlar biraz daha zorlarsa uzunlarıda değiştirip selektör yapanın arkasına geçip sırf gıcıklığına yakıcam uzunları :)

Bazı düşüncesiz insanlar oluyor maalesef. Sanki sadece onlarda var bu uzun far... :)

Ama dediğim gibi, bendeki uzun farlardan memnun değilim. Ya ampüller düşük watt, ya da başka bişey var. Eski aracımda 100 W ampül vardı, uzunu çaktım mı karşıdakinin göz rengini görürdüm. Geceyi gündüze çeviriyordu. Belki de ona alışık olduğum için bunlar hafif geliyor olabilir... :)