Captur ziebart koruma hakkında

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut Abi Hayırlı Olsun Tekrardan Güle Güle Kullan Benim Merak Ettiğim Gerçekten Bu Araç Altına Yapılan Ve Davlumbaz Ağızlarına Skılan Zift Ne Kadar İşe Yarıyor Ses Kesmede

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aykut Abi Hayırlı Olsun Tekrardan Güle Güle Kullan Benim Merak Ettiğim Gerçekten Bu Araç Altına Yapılan Ve Davlumbaz Ağızlarına Skılan Zift Ne Kadar İşe Yarıyor Ses Kesmede
Bu uygulama sadece davlumbaz içlerine yapılmıyor, arabanın motor bloğu hariç tüm altına yapılıyor. %40 oranında ses %100 oranında pas ve yıpranma garantisi veriyorlar...

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat olarak ne kadara mal oldu bu yalıtım?
Bu arada, maşallah.. :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kardeşim. Allah kazasız, belasız ve cezasız kullanmanı nasip etsin.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Fiyat olarak ne kadara mal oldu bu yalıtım?
Bu arada, maşallah.. :)
Teşekkürler, bu uygulama 1,650.-TL civarında, ama bana özel bir indirim yapıldı. 17 ay içinde 3.araba yaptırdığım için..:)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hayırlı olsun kardeşim. Allah kazasız, belasız ve cezasız kullanmanı nasip etsin.

Teşekkürler, Allah razı olsun. Herkese nasip etsin...

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut abi hayırlısı olsun, kazasız belasız... :)

Bizde tüm aldığımız ve kullanıyor olduğumuz araçlara Ziebart'ta işlem yaptırıyoruz. İşlerini kaliteli ve garantili yapıyor olmaları bence en büyük artıları.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aykut abi hayırlısı olsun, kazasız belasız... :)

Bizde tüm aldığımız ve kullanıyor olduğumuz araçlara Ziebart'ta işlem yaptırıyoruz. İşlerini kaliteli ve garantili yapıyor olmaları bence en büyük artıları.
Evet garanti veriyorlar, boya koruma ve ses yalıtım pas ve yıpranmalar için 5 yıl, yapılan her şey kardır diye düşünerek yapıyoruz.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Maşallah,bu arada imzan hayırlı olsun... :eyv
Teşekkür ederim. Eline, emeğine sağlık...
Bu arada clio 4 kullanacısı olarak captur uzun yol konusundaki görüşlerimi belirtmek isterim. Motor yeni olduğu için ortalama değerlerimiz beklenin üstünde ne yazık ki, gerçi ben otobanda 175 180 km'leri gördüm İzmir'e geliş ortalamam 7,6/100 km. de ortalama hız ise 94,50 km gibi gösterdi, dönüş yolunda araç altına yapılan kaplamadan dolayı ne yazık ki 90 ile 95 km hızla geldik, bu değerleri 4,7/100 km düşürdü. Motor açıldıkça ve yapılan km çoğaldıkça güzel değerlere ulaşacağını clio 4 tecrübemle söyleyebilirim. Sürüş konfor yol tutuş clio 4 gibi yani şasi ve motor clio 4 den farksız, tek fark gövde, bu da iç dizaynda çok belirgin değil..

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun abicim güle güle kullanırsın inşallah.:)...maşallah....