Captur'a Renault Sport Ayak Dayama

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
L.Locker olarak satılandan aldım. Yarın fotolarını çekip yüklerim. Bir tek şaft çıkıntısı üzerine gelen kısım çok iyi oturmadı gibi ama çok da uğraşacak vakit olmadı.

L Locker alıcaktım fakat satın alanların yorumları pek tatmin etmedi beni. Detaylı bikaç resimle fikirlerinizi paylaşırsanız çok güzel olur..

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resimler çok büyük çıkmamıştır umarım, telefondan anlayamadım. Şafta gelen kısmı çekmemişim onu da eklerim. Bu arada fotoları çekerken baktım klipsler yerinden çıkmış. Aslında sert klips değil de bir girinti yapmışlar. Paspasın da ittirince zaman zaman oradan kurtulma ihtimali var. Orjinali gibi sağlam tutmuyor. Ama görüntü ve kullanım olarak çok beğendim.

o3onDb.jpg

Zkm2bG.jpg

BP3opp.jpg

21BvXA.jpg

j3mzkm.jpg

Son düzenleme:

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resimler çok büyük çıkmamıştır umarım, telefondan anlayamadım. Şafta gelen kısmı çekmemişim onu da eklerim. Bu arada fotoları çekerken baktım klipsler yerinden çıkmış. Aslında sert klips değil de bir girinti yapmışlar. Paspasın da ittirince zaman zaman oradan kurtulma ihtimali var. Orjinali gibi sağlam tutmuyor. Ama görüntü ve kullanım olarak çok beğendim.

o3onDb.jpg

Zkm2bG.jpg

BP3opp.jpg

21BvXA.jpg

j3mzkm.jpg

Baya iyi durmuş gibi görünüyor. Özellikle ayak dayama kısmına baya güzel oturmuş.. Güle güle kullanın..

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
j3mzkm.jpg

Arkadaşlar bir güncelleme yapayım. L.Locker havuzlu paspas almıştım. Paspasın kaymaması için gerekli olan klipslerin yerine bu paspasta sadece girintiler var. Dolayısıyla paspasın kayma sorunu mevcut. Alacak olanlar bu klips olayına özellikle dikkat etsinler. Ben orjinal paspaslarımdaki klipsleri güç bela söktüm, şimdi onları üç boyutlu paspasa takacağım uygun delik açarak.