Capturun ayakkabılarını yeniledik.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Turanza lastik serilerini sevmiyorum :(

Hayırlı olsun abi güle güle Patinajsız bir şekilde Eskit :)

Teşekkür ederim Kubliayım.. Turanza lastik serisinin nesini sevmediğini biraz açıklabilirsen, bizlerde fikir sahibi oluruz..

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle eskit abim, Allah tekerine taş değdirmesin :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Megane II aracıma almıştım Turanza lastiği 1 sene kullandıktan sonra çook sertleşti sanki 4 senelik lastikte o hale geldi şuan Joycanımın'da üstünde Turanzalar var iyi durumdalar şimdilik bakalım birdahaki sene ne hale gelicek :ıslık

Teşekkürler açıklama için Kubilayım, bakalım zamanla göreceğiz. Michelin lastik vardı üstünde çok yumşak lastik süspansiyon olarak ideal ama bizim yollarda ve iklim şartlarında "aşırı sıcak" pek dayanıklı olmuyor kanısına vardım. Biliyorsun Eskişehirde ufak bir sürmeden dolayı yarılma olmuştu. O sebeplerden dolayı biraz daha dayanıklı bir lastik denemek istedim. Daha test etme fırsatım olmadı, süspansiyon konusunda ve yol tutuş konusunda deneyimlerimi izlenimlerimi sizlerle paylaşırım..

61 oflu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Abi

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni patiler hayırlı olsun. keşke turanza t001 serisi alsaydınız en son çıkan serisidir ve değerleri daha iyiydi. bunlar, eskilere nazaran dayanıklı çıkar ama sesli ve sertir. fabrika çıkış lastikleri çabuk eskiyor kanımca ucuza alındığından kaliteden biraz uzaklaşıyorlar. benim goodyearlar da 2 yılda sertleşti

velituncez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun. Ben de botlarini giydirmistim ama bir aydir serviste oldugu icin lastikleri bile deneyemedim. Giydirdik bir gun sonra servis verdim. Bakalim ne zaman verecekler bizim arabayi:(

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi hayırlı uğurlu gelsin aracına allah kaza bela vermesin aracında senin gibi pırlanta :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Abi hayırlı uğurlu gelsin aracına allah kaza bela vermesin aracında senin gibi pırlanta :eyv

Teşekkür ederim Muratım iyi dileklerin için, Allah seni ve 26 RS de kazalar, belalardan çekemeyenlerden korusun kollasın..:eyv