Carminat Tomtom Montajı

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Navigasyon konusunda harita önemli başarsoft haritası olması laZım en iyisi başarsoft haritası. Bende garmin var navcity haritası var süper. İgo haritalarıda çok iyidir. Navigasyon markasından çok içindeki haritası önemli.

bu konuya katılıyorum garmin navigasyon konusunda en iyi bir cihaz ben de goldmaster in başarsoft unu kullanıyorum çok başarılı navking adlı bir cihaz aldım atlas programlı hemen geri verdim atlas malesef navigasyon konusunda hiç iyi değil tomtom larda genelde atlas yüklü oluyor moralini bozmak istemem ama doğrusu bu yani

kareem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konuya katılıyorum garmin navigasyon konusunda en iyi bir cihaz ben de goldmaster in başarsoft unu kullanıyorum çok başarılı navking adlı bir cihaz aldım atlas programlı hemen geri verdim atlas malesef navigasyon konusunda hiç iyi değil tomtom larda genelde atlas yüklü oluyor moralini bozmak istemem ama doğrusu bu yani

doğrudur, ben orjinalden yana olduğum için özellikle onu getirtiyorum.

sarkan kablolar, cama yapışık duran bir navigasyon bana hitap etmiyor belki.

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amerikadan geldi bana garmin navigasyon turkiye haritasi yoktu basarsoft 89 dolar diyor turkiye haritasina bende forumnavigation dan kirilmisini indirip yukledim 2014 haritasini tikir tikir calisiyor. Tomtomda hangi haritayi kullaniyorsa bulup yuklersin turkiye haritasini skinti olmaz

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Katılıyorum Baki abi ye :eyv

kareem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 3'lerde yeni anten montajı yaptıran var mı? Üst döşemeyi sökmek mi gerekiyor?

Carminat için özel anten'de geliyor yanında, onu da takmak gerekecek görüntü almak için