mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesut abi normal cd mi yoksa CD-R mi benimkisinde CD-R yaziyor ondan mi acaba ?

Baktım geldim. Aynısı CD-R. Arkadaşında veya komşunda vardır müzik cd si. Hem cd hemde mp3 ü dene, onları açarsa yazdırdığın cd sıkıntı vardır. Benim bildiğim tüm fluenceler mp3 açar türden. Meg 2 nin bazıları mp3 ü açmazdı mesala.

FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baktım geldim. Aynısı CD-R. Arkadaşında veya komşunda vardır müzik cd si. Hem cd hemde mp3 ü dene, onları açarsa yazdırdığın cd sıkıntı vardır. Benim bildiğim tüm fluenceler mp3 açar türden. Meg 2 nin bazıları mp3 ü açmazdı mesala.

Mesut abi seninde yoruyorum vallahi bi cd daha yapip yine denicegim yha bu Nero'da 700 mb doldurabiliyorsun diyor, diger seceneke bakiyorum 80 dk doldurabiliyorsun gosteriyor ben 700 mb muzik yapmistim simdi 80 dk de bi deniyim herhalde o olacak.

FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyse arkadaslar cozdum Track yaptim oldu ama yalniz max 80dk alabiliyor maalesef. Yardimlariniz icin tesekkurler RFC :eyv

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mp3 çalar değilmiş teyp in cd çalar

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyse arkadaslar cozdum Track yaptim oldu ama yalniz max 80dk alabiliyor maalesef. Yardimlariniz icin tesekkurler RFC :eyv

Güzel radyo da sıkıntı yok.
Tüm fluence leri mp3 çalar olarak biliyordum. Bi araştırsan diyorum. En kolay başka mp3 cd siyle denemen kardeş.
Keyifli dinlemeler...:eyv

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
mp3 olarak çalıştırması lazım.

FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel radyo da sıkıntı yok.
Tüm fluence leri mp3 çalar olarak biliyordum. Bi araştırsan diyorum. En kolay başka mp3 cd siyle denemen kardeş.
Keyifli dinlemeler...:eyv

Demin mp3'te denedim abi oldu allaha sukur simdi 700 mb muzik yukleye biliyorum. Track iyi degil yha 80 dk muzik yukleyebiliyordun neyse simdi icim rahat tekrar tesekkurler.qw

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fm transmitter alarak sorunu çözebilirsin

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim ben bir tane CD ye 150-200 tane müzik atabiliyorum.Hiç uğraşma en güzeli Windows media player ile yükle sağ tarafa kopyala yapıştır :eyv