Çekme belgeli araç hakkında

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar çekme belgeli bi r12 buldum araç 80 model tahminim 2 sene kadar yatmış vasat durumda diyebilirim bu aracın kendi masrafları hariç trafiğe çıkarmak için ne kadar masraf ederim vize sigorta vb borçları ne kadar tutar çekme belgeli olunca sigorta ve vize gecikma borcu isliyormu 2 senedir çekme belgeli olarak düşünsek ne tarafige çıkarmak için nr kadar para yer

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bildigim verdigin para borclarin parasi veriyosun parayi aliyosun borcsuz diye biliyorum hatta bazi avantaji mi ne varmis onu tam bilmiyom abim yanlis biliyo olabilirim abim

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çekme belgeli araçta borç olmuyor o belgeyi almak içinde borçların temizlenmesi gerekir çekme belgesin amacı aracı trafikten çekip vergi borçu vs cıkmaması için tekrardan trafiğe cıkartmak için yeni plaka, muayene yaptırmanız gerekir bunlarda 1000 lira küsür bişey tutuyor

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çekme belgeli araçta borç olmuyor o belgeyi almak içinde borçların temizlenmesi gerekir çekme belgesin amacı aracı trafikten çekip vergi borçu vs cıkmaması için tekrardan trafiğe cıkartmak için yeni plaka, muayene yaptırmanız gerekir bunlarda 1000 lira küsür bişey tutuyor

Satarken sikinti falan yasanirmi peki ?

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çekme belgeli olmasa muayene olmadığı için satış yapamazdın.sıfır araba alırken yaptığın işlemleri bu aracada yapıcaksın.sıfırdan ruhsat plaka muayene v.s

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alirsak elimizde patlamaz yani

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tramerde çekme belgeli diye yazıyorsa alınmaz diye dedim

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
80 model reno çekme belgeli olsa nolur pert kaydı olsa nolur.buna bakıcak arkadaş gidicek bayiden sıfır alıcak

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
80 model reno çekme belgeli olsa nolur pert kaydı olsa nolur.buna bakıcak arkadaş gidicek bayiden sıfır alıcak

:eyv:bravo