Cenkere gelsin

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
içini kısaca söyliyim :D torpidodaki spor benekler :D koltuklarda yuvarlak benek :D vites topuzu ve direksiyon deri :) arka camlar manuel ayna manuel klima analog :D cd çalar teyp ama track calıyor :) hey gidi hey 10 ay altımdaydı 2009 extreme :D

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
içini kısaca söyliyim :D torpidodaki spor benekler :D koltuklarda yuvarlak benek :D vites topuzu ve direksiyon deri :) arka camlar manuel ayna manuel klima analog :D cd çalar teyp ama track calıyor :) hey gidi hey 10 ay altımdaydı 2009 extreme :D
her işte bir hayır vardır bak şimdi 6 ileri kullanıyorsun..ilk sende gördüm 6 ileri megane'ı

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

hiç merak ettim kaç kere görüştük kimse merak edipte içine bakmadı arabanın :D

Senin araban cok güzel ben seviyorum valla.Makas atmayı herkez yapamaz makas atmak zaten 3 bilemedin 4cü vites ile oynarsın,ama bazıları 5ile 6 viteste makas atıyorum sanıyor,o sanal atıyorda haberi yok,sen kanka makas uzmanısın aman dikkat et seni örnek almasın coluk cocuk sonra gider direğin birine girer.

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Senin araban cok güzel ben seviyorum valla.Makas atmayı herkez yapamaz makas atmak zaten 3 bilemedin 4cü vites ile oynarsın,ama bazıları 5ile 6 viteste makas atıyorum sanıyor,o sanal atıyorda haberi yok,sen kanka makas uzmanısın aman dikkat et seni örnek almasın coluk cocuk sonra gider direğin birine girer.
aynen kankaa gençlere kötü örnek olmayalım bilen biliyor bizi :D cenkere 40 kere diyorum olm yavaş kullan şu arabayı anlamıyor :D bi gün bi yeree patlıcakk el bombası gibi hehe

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

her işte bir hayır vardır bak şimdi 6 ileri kullanıyorsun..ilk sende gördüm 6 ileri megane'ı

aynen her işte bi hayr vardır sele gittiginde cok üzülmüştüm ama gercekten hayır varmıs smdi hem tam donanımlı hemde 6 ileri megana sahibim allah herkeze gonlune gore versin nediyeyim ama extremeyi asla kücümsemem ilkgoz agrım az kahrımı cekmemiştir hiç bi zaManda extremesi olan biriyle haha senin arabanda su yok bende bu yok bende var die dalga gecmedim gecmemde her zaman extreme sahibi olanlara en iyisini yapmısınız 10 numara araba diyip kazasız belasız sürüsler dilerim :)

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen her işte bi hayr vardır sele gittiginde cok üzülmüştüm ama gercekten hayır varmıs smdi hem tam donanımlı hemde 6 ileri megana sahibim allah herkeze gonlune gore versin nediyeyim ama extremeyi asla kücümsemem ilkgoz agrım az kahrımı cekmemiştir hiç bi zaManda extremesi olan biriyle haha senin arabanda su yok bende bu yok bende var die dalga gecmedim gecmemde her zaman extreme sahibi olanlara en iyisini yapmısınız 10 numara araba diyip kazasız belasız sürüsler dilerim :)

bence hiçbir arabayla dalga geçme anıl :eyv,zamanın ne göstereceği belli olmaz neler gelir neler gider .herkesin arabası kendi gözbebeğidir bunu hiçbir zaman unutma. ( benden bir abi tavsiyesi sana,yapıyorsun diye demedim ama yazından anladığım o )

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence hiçbir arabayla dalga geçme anıl :eyv,zamanın ne göstereceği belli olmaz neler gelir neler gider .herkesin arabası kendi gözbebeğidir bunu hiçbir zaman unutma. ( benden bir abi tavsiyesi sana,yapıyorsun diye demedim ama yazından anladığım o )

yok abi simdiye kadar kimsenin arabasıyla dalga gecmedim kücük gormedim herkezin bütcesine gore arabası oldugunu biliyorum sanırım ben tam kendimi ifade edemedim yanlıs düsündün hani bi cok arabayla dalga geciyorum sadece meganlarla gecmiyorum gibi düsündün:) ben kendimi tam ifade edemedim abi özürdilerim.

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kimse kimsenin aracıyla dalga gecemez veya kücümseyemez,herkezin aracı kendine güzel.Senin yaptığın aksesuarların 1 tanesini ben yapmam örneğin ama sen sevipte yapıyorsun o arac senin sen biniyorsan kendi tarzını yaratmış araca binmen güzel.İnternet ortamı paylaşımdır,en güzel yanıda ortak bişeyler yapmaktır.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cenker'i gaza getireceksiniz çok fena patlayacak bi yerde kumda el freni çekmeye benzemez bu işler...:D

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cenker'i gaza getireceksiniz çok fena patlayacak bi yerde kumda el freni çekmeye benzemez bu işler...:D

Uno İle Asfattada Çekiyorum Emmi Ame Meganın Asfaltta Direk Tutunuyor Çok Güzel Oluyor Güzel Bir Kayma
Ve Caaaaayy Diye Ses
Üni'nin Bahçesine El Freni İle Girdim Millet Kaçıyordu Ne Oluyor Diye :D