Cenkere gelsin

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvah eyvah cenker senin bi an once bi rolling,drag,makas ve yanlama videosu cekmen gerekiyor :D sus payı yapman icin :D

By_Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzelmiş...:eyv

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul

purmol

Bilgi Girilmemiş
çoluk çocuğa anlatıyon yok ben şöyle makas atıyorum yok ben böyle rolling yapıyorum ondan sonra bilen biliyor diyorsun..hedef kitlen 0-7 yaş senin hehe

kardeşim iğneleyici laflardan kaçınmaya bak istersen ;) çoluk çocuk diyosun da ben senden önce de tanıyordum cenkeri kimin ne olduğunu biliyoruz biz sen süper makas atabilirsin ona diyecek lafımız olmaz ;) cenkeri tanıdığım için konuşuyorum

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
kardeşim iğneleyici laflardan kaçınmaya bak istersen ;) çoluk çocuk diyosun da ben senden önce de tanıyordum cenkeri kimin ne olduğunu biliyoruz biz sen süper makas atabilirsin ona diyecek lafımız olmaz ;) cenkeri tanıdığım için konuşuyorum
cenkerle aram iyi olduğndan şakalaşıyoruz yoksa ben süper makas atıyorum gibi egoist insan değilim :) hepimiz burda dostuz sonuçta Renault Fan Club burası :eyv

purmol

Bilgi Girilmemiş

cenkerle aram iyi olduğndan şakalaşıyoruz yoksa ben süper makas atıyorum gibi egoist insan değilim :) hepimiz burda dostuz sonuçta Renault Fan Club burası :eyv

Yok ben kabul ediyorum kardeşim ama çoluk çocuk tabirin ayıp kaçtı ondan diyorum herkezin sürüş stili vardır kimse görmeden ne konuşsa boş gerek yok böyle muhabbetlere :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kavga cıktı konu pert :)

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Yok ben kabul ediyorum kardeşim ama çoluk çocuk tabirin ayıp kaçtı ondan diyorum herkezin sürüş stili vardır kimse görmeden ne konuşsa boş gerek yok böyle muhabbetlere :)
o işin şaka kısmıydı kusura bakma