Cenmax navigasyon ve gündüz farı

amadeus83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben cok yeni üyeyim ilk mesajım size gündüz ledini nerden aldınız çok güzel olmuş.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben cok yeni üyeyim ilk mesajım size gündüz ledini nerden aldınız çok güzel olmuş.
Gündüz ledlerinin fiyati 400 tl. Bugun yeni aldigim megane yede montaji sagladik

amadeus83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzmirdeyim ben.İzmirde bu ürüne bi turlu ulasamadim.toptancisini buldum yok kalmadi dedi nette birkaç ilan kacirdim kalmamis.400 montaj dahilse iyi fiyat bana aldiginiz yerin telini veya ismini verirseniz almak istiyorum.belki montajsiz bi guzellik yaparlar alirim.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
400 lira parça fiyatı. isteyen olursa gönderirim.

wolfien

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorularımı tekrarlıyorum; Bu tip bir multimedya sistem ben de uzun süredir düşünüyorum. 750 TL çok uygun geldi. Öncelikle hayırlı olsun.

Üründen memnun musunuz? Gördüğüm kadarıyla teyp ünitesi değişmemiş, dvd'yi nasıl okuyor? Cihazın işletim sistemi ne? Dokunmatik hassasiyeti nasıl? Geri görüş kamerası verimli çalışıyor mu? TV tuner var mı? 3g bağlantı yapabiliyor mu? Ben böyle bir sistem aldığımda ön de güvenlik kamerası takmak istiyorum, 2. bir video-in var mı? Navigasyon yazılımı nedir, harita güncellemesi nasıl yapılıyor?

Teşekkürler.

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorularımı tekrarlıyorum; Bu tip bir multimedya sistem ben de uzun süredir düşünüyorum. 750 TL çok uygun geldi. Öncelikle hayırlı olsun.

Üründen memnun musunuz? Gördüğüm kadarıyla teyp ünitesi değişmemiş, dvd'yi nasıl okuyor? Cihazın işletim sistemi ne? Dokunmatik hassasiyeti nasıl? Geri görüş kamerası verimli çalışıyor mu? TV tuner var mı? 3g bağlantı yapabiliyor mu? Ben böyle bir sistem aldığımda ön de güvenlik kamerası takmak istiyorum, 2. bir video-in var mı? Navigasyon yazılımı nedir, harita güncellemesi nasıl yapılıyor?

Teşekkürler.

Cenmax multimedia sistemi ne yazık ki her teybe uyum sağlamıyor,yenibosnada ki şubeye bende gittim benim teybim üzerinde usb olan modelden ve ona uyum sağlamadığı için takamadılar. Eğer teybiniz resimde ki gibiyse uyum sağlar ve montajını yaparlar. Bende daha sonra servise gidip Necvox marka multimedya sistemi taktırdım.
1- Çok memnunum dvd,cd okuması gayet hızlı.
2- İşletim sistemini ne yazıkki bilmiyorum :)
3- Dokunmatik hassasiyeti güzel ama genellikle kullanmıyorum direksiyon kumandası ve teybin kendi kumandası iş görüyor.
4- Vitesi Geriye takar takmaz geri görüş kamerası hemen devreye giriyor.
5- Tv tuner bağlantısı var ama verimli çalışmıyor.
6- 3g bağlantısı mevcut ama denemeye fırsatım olmadı
7- Navigasyon yazılımı İGO olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.

Necvox multimedya oynatıcının cevapları burdadır umarım sizlere yardımcı olmuşumdur :)

wolfien

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler, ben 750 lira fiyat ve teybin değişmemesi nedeniyle Cenmax'a sıcak bakıyorum. Necvox'un fiyatı ne kadar ve model adı nedir?

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler, ben 750 lira fiyat ve teybin değişmemesi nedeniyle Cenmax'a sıcak bakıyorum. Necvox'un fiyatı ne kadar ve model adı nedir?

Fiyatı 1.100-1.200 arasında değişiyor 1.5 sene önce serviste 1.100 tlye taktırmıştım. Googleye necvox megane 3 yazın çıkıyor zaten ama ürünün tam adı NECVOX DVN -P 1044 olarak geçiyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence yeni model takın. Cenmax eskidi ve geliştirmedi kendini.

wolfien

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanıtlar için teşekkürler.

Biraz daha düşüneceğim, şu an 6" telefonu ön konsola yatay olarak tutturuyorum ve her işimi görüyor. Ekranı sadece görsellik için düşünüyordum ama bu paralara değer mi şüpheliyim.