Ceza :( Egzos'dan dolayı

RS93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir ay icinde 3 ceza yedım bıktım artık arabadan filan sırf su cezalardan dolayı.
en son cezamı 2 gun once yedım abart egzozdan valla 154 tl den cok yenı egzoz almam gerekiyor ona yanıyorum. orjınal full egzoz 600 tl yan sanayı olanlarından.acaba cezayı trafikten dusurmek icin katolık konverter filan almam şartmı yada en ucuz sekilde nasıl hallederim? eger bi bilginiz varsa yardımınızı bekliyorum son 5 gunum :s

UG 2861

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok gecmıs olsunnn hepımız bıktık cezalardan üzüldüm adınıza tekrardan gecmıs olsun :(

sequence

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katalitik konvertör olmadan tüv muayene istasyonlarında sıkıntı yaşayabilirsin. Kontrol eden istasyon da var etmeyende.

EseR

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katalitik konvertörü bir şekilde temin et veya muayene için geçici olarak ayarlmaya çalış. Yoksa ağır kusurdan kalırsın.

RS93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oncelıkle saolun. muaneye girmeye gerek yok diye biliyorum 7 gun ıcınde yaptırırsam. suanda sadece trafıkten dustum eger 7 gun ıcınde yaptırmassam trafıkten men oluyo diye biliyorum. yani o yuzden muane sorunum olmadıgı ıcın konvertoru taktırmassam polıs farkedermı diye merak ediyorum.yenisi 350 tl en azından ondan kacmak ıstıyorum.

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oncelıkle saolun. muaneye girmeye gerek yok diye biliyorum 7 gun ıcınde yaptırırsam. suanda sadece trafıkten dustum eger 7 gun ıcınde yaptırmassam trafıkten men oluyo diye biliyorum. yani o yuzden muane sorunum olmadıgı ıcın konvertoru taktırmassam polıs farkedermı diye merak ediyorum.yenisi 350 tl en azından ondan kacmak ıstıyorum.

Selamlar geçmiş olsun
şuan aracınız trafıkten men durumda zaten 7 gun ıcınde polıse gıdıp aracım suan orjınal egzozuyla dıye gosterırsenız sorun kalmaz ortada kaldırırlar trafıkten meni
veya tanıdıgınız bır polıs memuru varsa oda kaldırabılır bu ıslemlere hıc gerek kalmaz ;)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konyada bu işi yapan eksozcular katın kolayını bulmus katın icinde TEL SARMASI dedikleri bi olay var.. işcilik dahil 125 TL aldı adam garantisinide verdi eger TUVden gecmezse gel dedi.. orjinalden Farksız.. Dediğim sey sadece katalizor icindi

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sadece son susturucuyu kirala sök tak 50 60 liraya biter iş vizeye gerek yok trafik müdürlüğüne gidin onlar kaldırcaklar meni yalnız camlarda film varsa söktürürler söleyim aynı olay benimde başıma gelmişti